W kuchni i garderobie z marką PEKA na Warsaw Home

Niektórym z nas jesień kojarzy się z zimnem, deszczem i błotem, innym natomiast z pięknem złotych liści, i wieczorami pod przytulnym kocem. Miłośnikom branży wnętrzarskiej natomiast kojarzy się ona z dobrym designem, nowościami meblarskimi i inspiracjami na aranżacje przestrzeni. Wszystko to dzięki trwającym w październiku Biznesowym Targom Wnętrz Warsaw Home. W tym roku przez cztery dni, od 19.10.2022 r, w Nadarzynie pod Warszawą spotkały się tłumy projektantów, architektów, producentów mebli i fanów wyposażenia wnętrz. Zawsze niecierpliwie czekamy na to wydarzenie, a nasze oczekiwania co do jego poziomu są regularnie przekraczane. Tak też było w tym roku! W tym niezwykle krótkim czasie 5 ogromnych hal wypełniło się gośćmi, a stoiska wystawców tętniły życiem.

Jedną z tych chętnie odwiedzanych i podziwianych przestrzeni wystawienniczych było stoisko marki PEKA. Producent najwyższej jakości wyposażenia do mebli kuchennych, łazienkowych, garderobianych oraz biurowych zaprosił gości targów do miętowej kuchni ekspozycyjnej, w której zaprezentowane zostały 2 odsłony nowych linii produktowych. Kolejnym elementem stosika była nowoczesna garderoba, która skrywała innowacyjne i funkcjonalne rozwiązania.

Wszystkim, którzy nie mogli być podczas targów lub zwyczajnie chcą przeżyć je jeszcze raz – polecamy relację, przygotowaną przez markę. Film przedstawia fragmenty z przebiegu 4 dni Warsaw Home, a specjaliści PEKA opowiadają w nim o swoich flagowych produktach, które po części poznasz w niniejszym artykule.

Kosze LIRO

Liro to najnowsza linia półek marki PEKA, która wiosną zdobyła nagrody Reddot i IF Awards. Liro błyszczy wysokiej jakości, naturalnymi i zrównoważonymi materiałami i umożliwia wszechstronne wyposażenie kuchni, które harmonizuje z każdym stylem. Na stoisku, podczas targów, w koszach Liro zostały zaprezentowane systemy PELNO MAXI, które dzięki precyzyjnemu dopracowaniu, zyskały jeszcze więcej przestrzeni.

 

Carg PINELLO

Również seria carg PINELLO odkryła przed zwiedzającymi dużo funkcji, z szerokim zakresem zastosowań. W cargach dostęp do zawartości szafek jest o wiele łatwiejszy, dlatego marka PEKA, wychodząc naprzeciw funkcjonalności, dołożyła wszelkich starań, aby je jeszcze staranniej udoskonalić. Oprócz dwupoziomowych systemów do szafek o szerokości 150, 200 i 300, dostępne są również systemy z wieszakiem na ręczniki kuchenne i uchwytem na deski do krojenia. Dodatkową półkę można ustawić przy wyższych korpusach, w celu maksymalnego wykorzystania przestrzeni.

 

System RIVERSO

Dużym zainteresowaniem cieszył się system RIVERSO, umożliwiający otwieranie szuflad z obu stron. Daje to niezliczone możliwości wykorzystania przestrzeni w nowy sposób i usprawnienia codziennych czynności. Wyobraźmy sobie wyspę kuchenną z szufladą, do której szybko rozpakujemy naczynia z umieszczonej obok zmywarki, a jednoczenie z tej samej szuflady otworzonej od strony salonu przenosimy naczynia na stół. Rozwiązanie idealne.

Garderoba PEKA

Duże zainteresowanie na stoisku PEKA wzbudzała garderoba. Tutaj przybyło sporo nowości. W szufladach pojawiły się drewniane kratki organizujące paski, krawaty czy okulary. Co więcej, w przeszłym roku paleta systemów garderobianych z oferty marki zostanie znacząco rozbudowana np. o pantografy czy wieszaki na spodnie.  Przedsmak tych nowości mogliśmy zobaczyć właśnie podczas Warsaw Home.

 

Drzwi HAVA Porta

Z kuchni do garderoby przechodziliśmy przy wykorzystaniu drzwi przesuwnych HAWA Porta, które chowają się całkowicie w kieszeni ściennej. System Push-to-open pozwala na bezuchwytowe otwarcie drzwi. Wystarczyło naciśnięcie alby siłą rozpędu zamknęły się one do połowy.