NOWOŚĆ AKPO WK-9 TOPAZ – nietuzinkowy design ukryty w prostocie

Oryginalny design i ergonomiczna forma sprawiają, że okap WK-9 Topaz, nowy model okapu kuchennego marki AKPO podbija kuchenne aranżacje. Stanowi on  połączenie nowoczesnego designu z klasyczną elegancją, dlatego jest doskonałym wyborem do kuchni.


Okap kominowy WK-9 TOPAZ zachwyca swoim eleganckim designem. Połączenie elementów z czarnego szkła hartowanego z ozdobną srebrną listą tworzą niebanalny duet. Dlatego też doskonale będzie się on prezentował zarówno w nowoczesnej jak i klasycznej przestrzeni kuchennej,  

WK-9 TOPAZ wyróżnia także wysoka wydajność, która zapewnia odpowiednie powietrze w pomieszczeniu. Niestraszne są już zatem nieprzyjemne zapachy czy opary, z którymi ten model poradzi sobie doskonale.

Niekwestionowaną jego zaletą jest także oświetlenie, które zostało zaprojektowane tak, aby doskonale doświetla  natężenie światła – klienci narzekają, że płyta jest niedostatecznie doświetlona.

Najnowsza propozycja AKPO to okap, którym możemy sterować za pomocą gestów lub specjalnie dedykowanym pilotem.  Za jego pomocą możemy włączać i wyłączać urządzenie, oraz ustawiać jego moc.

Okap posiada również funkcję timera, który nastawiamy na określony czas, po którym się on nam wyłączy. To bardzo przydatna funkcja, która świetnie sprawdza się w kuchni.

Okap może pracować w 2 systemach – jako wyciąg bądź pochłaniacz.

 www.akpo.pl