Łazienka niejedno ma imię- zobacz 3 oblicza niewielkiej łazienki od SANPLAST SA

Sposób na przytulne, nowoczesne wnętrze łazienki niewielkiej łazienki? A do tego oryginalne i niekonwencjonalne, ale funkcjonalne? SANPLAST SA podpowiada! Zobacz prosty design w trzech różnych wydaniach!  Przekonaj się sam, jak kabina potrafi zmienić wystój oraz klimat wnętrza!

Często się zdarza, że klienci mają projekt łazienki tylko w głowie. Zastanawiamy się jak dane elementy będą prezentować się w danej przestrzeni. Tu przychodzi nam z pomocą wizualizacja jednego miejsca w 3 wydaniach. Klasyczna półokrągła kabina prysznicowa z niskim brodzikiem, czy może prostokątna kabina w dwóch wersjach: z brodzikiem lub bez. Dzięki temu możemy dostosować projekt łazienki do swoich potrzeb.

W klasycznej wersji łazienki, zastosowano narożną kabinę prysznicowa półokrągłą Free Line II. Zapewnia ona więcej miejsca w łazience, które możemy wykorzystać w dowolnym celu. Drzwi kabiny otwierają się na zewnątrz, co daje nam dużo przestrzeni przy wchodzeniu i wychodzeniu z niej. Brak profili i zastosowane w niej transparentne szkło sprawia, że doskonale wtapia się ona w tę aranżację.

Kolejnym pomysłem jest kabina prostokątnym. Łazienka z prostokątną kabiną prysznicową narożną Free Zone zapewnia dużo przestrzeni kąpielowej. Możemy wybierać sposób montażu spośród wersji z brodzikiem, lub tej z posadowieniem na posadzce. To ostatnie rozwiązanie zapewnia bezbarierowe wejście i wyjście ze strefy prysznica.  Co istotne sama kabina nie ma profilu dolnego, co pozwala połączyć wizualnie ją z resztą łazienki. Taka konstrukcja sprawdzi się świetnie w przypadku osób z niepełnosprawnościami ruchowymi, czy dzieci i osób starszych. W aranżacjach z kabiną prostokątną – to właśnie ona gra pierwsze skrzypce w tej łazience. Przyciąga wzrok i zachęca do prysznicowych kąpieli.

„Stworzenie swojej wymarzonej łazienki nie musi być trudne. Warto poświęcić swój czas i dokładnie zaplanować to pomieszczenie. W końcu jest to decyzja na lata. Pamiętajmy, aby całość wystroju ze sobą współgrała i zapewniała pełną funkcjonalność, gdyż to ona w tym pomieszczeniu jest priorytetowa.  Mnogość dostępnych na rynku rozwiązań powoduje, że bez problemu znajdziemy produkty, które spełnią nasze oczekiwania i pozwolą nam zaaranżować je w odpowiadającym nam stylu.” – podkreśla Robert Rachowski Product Manager Sanplast SA

Która wersja łazienki jest najbliższa Twoim pragnieniom? Pamiętaj – wybór należy do Ciebie!