MILOO HOME zaprasza do Rumi. 
Czekają dwa piętra stylowych mebli do domu i ogrodu w doskonałych cenach

Już 24 czerwca otworzą się podwoje największego w Polsce salonu MILOO HOME. Gdzie? W Rumi – w rejonie Trójmiasta, które nie tylko latem jest stolicą najwyższego komfortu życia i najlepszego wzornictwa. Showroom przywita gości wszystkimi nowymi kolekcjami marki do domu i do ogrodu. W części outletowej kusić będą wyjątkowe ceny.

Trójmiasto ma wprost magnetyczny urok, o którym chyba na równi decyduje wiele walorów. Z jednej strony bliskość morza ze złocistymi plażami, z drugiej zachwycające zespoły architektoniczne z różnych epok – dawnych i nowszych. A ponadto przebogata oferta kulturalna, rozrywkowa, gastronomiczna… Powodów, by regularnie bywać w Sopocie, Gdańsku czy Gdyni lub ich okolicach zatem nie brakuje. Aby przyjemność z pobytu na Pomorzu Gdańskim była pełna, MILOO HOME śpieszy z otwarciem showroomu w Rumi.

Nowy salon – największy spośród wszystkich sklepów naszej marki w Polsce – to samodzielny obiekt o powierzchni 1200 m2, w całości, od parteru po dach, wypełniony meblami, lampami i dodatkami do domu oraz do ogrodu. Wśród nich znajdą się starannie wyselekcjonowane sofy i fotele, stoły i krzesła, kredensy, biblioteczki, stoliki kawowe, nietuzinkowe oświetlenie, a także dodatki w postaci luster, szkła stołowego i ozdobnego, zapachów oraz świec – opowiada Natalia Olszewska, Marketing Managerka Miloo Home.

Już w chwili otwarcia będzie można tu zobaczyć i zakupić obiekty ze wszystkich aktualnych kolekcji, m.in. Pastel Coctail utrzymanej w słonecznych kolorach wakacji. Z myślą o klientach z Trójmiasta marka przygotowała bogaty wybór mebli i dodatków w stylu hampton. Nie zabraknie też propozycji mebli jadalnianych oraz zastawy stołowej na letnie przyjęcia w plenerze w najróżniejszych konwencjach, m.in. modern classic, japandi, boho, etno czy urban jungle. Miłośników najlepszego designu w najlepszych cenach bez wątpienia zainteresuje także outlet, w którym prawdziwe perełki będzie można zdobyć na wyjątkowo korzystnych warunkach.

Na otwarcie nowego salonu MILOO HOME przy ul. Grunwaldzkiej 109 w Rumi marka zaprasza  już 24 czerwca w godz. 10–19. W kolejnych dniach salon będzie czynny  od poniedziałku do piątku w godzinach 10-19, a w soboty i niedziele handlowe do 16. Warto też sukcesywnie wracać, bo regularnie pojawiać się w nim będą kolejne nowości.

***

Miloo Home to ekskluzywna marka wnętrzarska oferująca dizajnerskie meble i akcesoria do domu i ogrodu. W swojej ofercie posiada zarówno kolekcje nowoczesne, klasyczne, jak również industrialne. Każda z nich, stworzona zgodnie z aktualnymi trendami, charakteryzuje się nie tylko doskonałym wzornictwem, lecz także najwyższą jakością wykonania. Salony Miloo Home zlokalizowane są w największych miastach w całej Polsce. Marka prowadzi również sprzedaż online na www.miloohome.pl.