Meble z Malezji na Warsaw Home

Już podczas najbliższych targów wyposażenia wnętrz Warsaw Home w Nadarzynie pod Warszawą (19-22 października 2022) będzie można zapoznać się designem i ofertą 11 firm meblowych z Malezji, które wystawią się w Polsce w ramach stoiska narodowego.

Malezja znajduje się w pierwszej dziesiątce największych dostawców mebli na świecie, zaopatrując w nie ponad 180 krajów. Wartość eksportowanych przez nią mebli kształtuje się na poziome ok. 2,5 mld USD. Malezyjscy producenci coraz częściej starają się podnieść atrakcyjność swojej oferty, stawiając na oryginalne i kreatywne projekty.

O tym, jak wygląda malezyjski design, będzie można się przekonać już w dniach 19-22 października na targach Warsaw Home, gdzie producenci z Malezji zaprezentują swoje najnowsze kolekcje. Na stoisku narodowym, zlokalizowanym w hali F (F4.13), znajdziemy ofertę firm: Anggun Sofa & Interior, Simewood Products, SF Furniture, United Woodwork & Construction, Deep Furniture, Wild Industries, Huts Furniture, BLL Quality Wood Products, Promptcon Enterprise, Ly Furniture oraz Softline Furniture.

Narodowemu wystąpieniu będzie towarzyszyła konferencja na temat najbliższej edycji targów meblarskich EFE w Kuala Lumpur, organizowana 19 października.