Już jutro! Największe w Europie biznesowe targi wnętrz – Warsaw Home & Contract

Warsaw Home & Contract integruje branżę wnętrzarską i architektoniczną. Wydażenie pozwala nie tylko na nawiązanie nowych relacji biznesowych i rozszerzenie bazy kontrahentów, ale również zasięgnięcie profesjonalnych porad i rozwiązań personalizowanych do potrzeb klienta. Zderzenie tych dwóch branż może owocować w pomysły, które mogą przełożyć się na przewagi biznesowe.

Wydarzenie zostało podzielone na sześć dedykowanych sektorów, odpowiadających poszczególnym elementom wyposażenia. Są to Warsaw Home Furniture (targi branży meblarskiej), Warsaw Home Textile (targi branży tekstylnej), Warsaw Home Light (targi branży oświetleniowej), Warsaw Home Kitchen (targi wyposażenia kuchennego), Warsaw Home Bathroom (targi wyposażenia łazienek) oraz Warsaw Home Bulid (targi architektury i materiałów). Znajdziemy więc na targach wszystko, co potrzebne, aby urządzić dom od fundamentu i drzwi wejściowych aż po detale wykończeniowe.

Dodatkowo, uczestnicy będą mogli zasięgnąć wiedzy od branżowych ekspertów, między innymi dzięki archiDAY 2022, które sprofilowane jest pod potrzebny architektów.

W czwartek będzie możliwe spotkanie z gwiazdą światowego formatu – designerem Karimem Rashidem. Dowiedz się, jak przebiega proces twórczy powstawania designu, który zostaje w głowach Klientów na lata.

Ostatnie dwa burzliwe lata w przestrzeni społeczno-ekonomicznej spotęgowały zapotrzebowanie budowania relacji bezpośrednich, a także spotkań i rozmów o dodatkowych możliwościach rozwoju i stabilizacji biznesu. Tylko dzięki współpracy branża jest w stanie odpowiedzieć na zmieniające się dynamicznie potrzeby klientów i sytuację rynkową, która w ostatnich miesiącach nie jest korzystna.

Eksperci będą gotowi odpowiedzieć na pytania, które mogą przyjść do głowy w czasie konferencji. Będzie możliwość skonfrontować swoje przemyślenia z obecnymi trendami z zakresu ESG, koniecznego raportowania śladu węglowego czy wyzwaniami z ograniczonym w ostatnich miesiącach łańcuchem dostaw.

Warsaw Home & Contract jest platformą służącą porozumieniu i znajdowaniu nowych dróg do realizacji ambitnych celów sektora, również w świetle zmian, które wprowadzone zostały po napaści zbrojnej Rosji na Ukrainę. Jedynie wspólna dyskusja i działanie są w stanie zagwarantować branży bezpieczeństwo i proporcjonalny wzrost na kolejne lata.