Firma Szynaka Meble uhonorowana tytułem Ambasador Polskiej Gospodarki w kategorii Firma Globalna

23 maja 2023 r. podczas uroczystego finału w Warszawie wręczono nagrody laureatom konkursu „Ambasador Polskiej Gospodarki”, którego organizatorem jest Business Centre Club. Konkurs odbywa się pod honorowym patronatem Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego w Brukseli, a jego celem jest zwiększenie zaangażowania polskich przedsiębiorców w promocję Polski na arenie międzynarodowej, jako wiarygodnego partnera gospodarczego.

23.05.2023 Warszawa , ulica Chalubinskiego 8 , budynek Oxford Tower . Final konkursu Ambasador Polskiej Gospodarki .
Fot. Waldemar Gorlewski

Firma Szynaka Meble została uhonorowana prestiżowym tytułem Ambasadora Polskiej Gospodarki w kategorii Firma Globalna, która jest potwierdzeniem globalnego sukcesu firmy oraz jej ogromnego wkładu w rozwój polskiego przemysłu.

Ambasador Polskiej Gospodarki to ogólnopolski konkurs, który ma na celu wyróżnianie oraz promowanie przedsiębiorców osiągających sukcesy na rynkach międzynarodowych oraz promowanie wysokich standardów ekonomiczno-finansowych i dobrych praktyk biznesowych. Laureaci są doceniani za promowanie Polski na arenie międzynarodowej jako wiarygodnego partnera gospodarczego, wspieranie dobrego wizerunku polskiego przedsiębiorcy, przyczynianie się do rozwoju gospodarczego kraju i budowanie kapitału zaufania wobec Polski i Polaków. Wyróżnienia w kategorii „Firma Globalna” trafiają do firm, które realizują inwestycje na rynku europejskim i na innych kontynentach, stając się podmiotami działającymi w wymiarze światowym.

Tytuł Ambasadora Polskiej Gospodarki jest dla nas inspiracją i zachętą do kontynuowania naszej globalnej misji, jaką jest dostarczanie wysokiej jakości mebli i usług oraz promowanie naszego kraju na arenie międzynarodowej. To wyróżnienie jest dla nas nie tylko zaszczytem, ale również motywacją do dalszego rozwoju i podnoszenia standardów jakości. Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim naszym klientom, partnerom biznesowym i pracownikom za ich wsparcie i zaufanie, które przyczyniły się do tego wyjątkowego osiągnięcia. Jako Ambasador Polskiej Gospodarki wspólnie jesteśmy zobowiązani do kontynuowania naszej misji tworzenia innowacyjnych rozwiązań w branży meblarskiej i reprezentowania polskiego biznesu, kultury i innowacyjności na światowym rynkach meblowych -powiedział Prezes Szynaka-Meble Sp. z o .o. Jan Szynaka

Nagrodę w imieniu zarządu firmy Szynaka-Meble Sp. z o.o. odebrała Pan Rafał Trawiński – Dyrektor ds. Marketingu.