Deer Design nowym klientem Home Sweet Home PR

Z początkiem lutego br. do grona klientów Home Sweet Home PR dołączyła Pracownia Architektury Wnętrz Deer Design. To pracownia architektury wnętrz, zapewniająca klientom dostęp do profesjonalnej i innowacyjnej oferty usług projektowych i wykończeniowych. Agencja została wybrana w drodze rekomendacji.

Home Sweet Home PR, firma specjalizująca się w reprezentowaniu firm i osób z branży wyposażenia wnętrz, odpowiadać będzie za obsługę komunikacyjną firmy Deer Design w takich obszarach jak media relations, pozycjonowanie ekspertów, działania z zakresu reklamy i marketingu, PR korporacyjny, a także wsparcie komunikacji z partnerami handlowymi. Klienta po stronie Home Sweet Home PR reprezentować będzie 3-osobowy zespół z Justyną Siejką i Marcinem Pobożym, partnerami zarządzającymi firmy na czele. Umowa została zawarta na pół roku z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony.

W związku z ogólnopolskim rozwojem firmy i rosnącą potrzebą wsparcia w zakresie komunikacji naszych działań, zdecydowaliśmy się zaprosić do współpracy Home Sweet Home PR. Do naszej decyzji przyczyniło się zarówno wieloletnie doświadczenie w branży wnętrzarskiej zespołu tej agencji, jak i posiadane przez nią, a cenne dla nas, know-how – mówi Bartosz Grad, Dyrektor Marketingu Deer Design.

Deer Design to założona w 2016 roku pracownia architektoniczna specjalizująca się w kompleksowym projektowaniu i wykańczaniu wnętrz. To stabilna i silna marka, która dzięki sprawnemu zarządzaniu skutecznie dostosowuje strategie produktową do dynamicznie zmieniających się warunków rynkowych. Karolina Karwowska-Gajżewska mocno stawia na rozwój i relacje w zespole. Deer Design jest partnerem biznesowym głównych graczy na warszawskim rynku deweloperskim. W lutym br. otwiera się krakowski oddział pracowni i planowana jest dalsza ekspansja na rynku polskim.

Home Sweet Home PR to firma doradztwa komunikacyjnego obsługująca wyłącznie marki z obszaru „dom i wnętrze”. W gronie jej klientów są m.in. hansgrohe, AXOR, Alessi, Bizzarto, Home Concept, Miloo Home, Jawor-Parkiet, mesmetric, Steinway & Sons, Dekorian Home, YAK Living Space Experience, Komandor, Marcin Dekor, DLH, LAMINAM czy Interstone. Firma znana jest również z działań komunikacyjnych na rzecz pracowni architektury wnętrz. Na wyłączność obsługuje Stowarzyszenie Architektów Wnętrz.