Biegacze JYSK charytatywnie w Business Run Poland

Niebieska fala 30 biegaczy Klubu Biegaczy JYSK pobiegła po raz kolejny w szczytnym celu. Tym razem sześć sztafet powalczyło o kilometry, wyniki, ale i dla osób z niepełnosprawnością ruchową oraz po masektomii. Wszystko podczas kolejnej edycji Business Run Poland w Krakowie.

Forma sztafety biegowej wzmacnia współpracę zespołową. Biegcze JYSK obecni w Krakowie na codzień wzmacniają zespoły w sklepach, centrum dystrybucji oraz w administracji biurowej. Tym razem wspierali sie nawzajem i motywowali podczas zmagań na trasie biegowej, na krakowskich Błoniach.

Kolejny raz, z dumą patrzę na ogromne zaangażowanie, które wkładają wszyscy koledzy i koleżanki z Klubu Biegaczy JYSK. To była ogromna przyjemność wziąć udział w tym fantastycznym, charytatywnym wydarzeniu jakim był Poland Business Run. Z tego miejsca chce podziękować wszystkim biegaczom za rewelacyjną atmosferę i to, że zawsze można na nich liczyć – mówi Adrian Dróżdż, szef Klubu Biegaczy JYSK, kierownik regionalny sprzedaży.

 

Klub Biegaczy JYSK to amatorska grupa biegowa, integrująca pracowników sieci z całej Polski. Biegacze spotykają się kilka razy na wydarzeniach sportowych, na różnych dystansach. Ponadto wspólnie realizują cele charytatywne i angażują się w projekty społeczne.

—————————-

Business Poland Run to cykliczne wydarzenie biegowe.  W tym roku organizatorzy tego charytatywnego biegu przygotowali imprezę w tradycyjnej formule w Krakowie dla 2 tysięcy pięcioosobowych sztafet oraz rywalizację wirtualną po dowolnie wybranej trasie. Biorąc udział w sztafecie w obu formułach, biegacze wsparli podopiecznych Fundacji Poland Business Run w dofinansowaniu protez kończyn, wózków i rehabilitacji.