Szybko dostępne folie Schattdecor w centrum targowej prezentacji na Meble Polska Targowe nowości Schattdecor

Na targach Meble Polska Schattdecor prezentuje kolejną odsłonę swojej kolekcji foliowej Prime Collection. W ramach targów specjalista w dziedzinie powierzchni dekoracyjnych za-prezentuje również swoim klientom nowy program dystrybucji Smartflex Selection. który od czerwca br. daje możliwość zamówienia folii PP w niewielkich wolumenach.

Prime Collection 24/25: Prime Collection 24/25 to nowa odsłona kolekcji folli finish Schattdecor. Ten wybór wysokiej jakości folii zachwyca modnymi kolorami, natychmiastową dostępnością z magazynu i szeroką gamą ponad 60 wzorów. Od realistycznych powierzchni przypominających naturalne forniry po matowe, gładkie powierzchnie jednobarwne, kolekcja ta oferuje szereg nowoczesnych efektów wizualnych i dotykowych, dzięki czemu idealnie wpisuje się w potrzeby producentów mebli, drzwi i elementów wykończenia wnętrz (profile, ramy, listwy przypodłogowe itp.).

Smartflex Selection: W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na folie termoplastyczne firma Schattdecor opracowała innowacyjną ofertę Smartflex Selection. Klienci mają możli-wość zakupu ponad 20 dekorów jako folii PP z jednej rolki. Folie te doskonale sprawdzają się w środowiskach o podwyższonej wilgotności, takich jak łazienki i kuchnie, i oferują idealne połączenie funkcjonalności i estetyki. Folie Smartflex są łatwe w czyszczeniu i mają wysoką użyteczność ze względu na efekt antifingerprint (zapobiegający pozostawianiu odcisków pal-ców). Dostępne są w wersji jednobarwnej – uni oraz drewnopodobnej

Po więcej informacji zapraszamy na targi Meble Polska. Stoisko Schattdecor znajduje się w hali 3, stoisko 16. Tam można zobaczyć Prime Collection i Smartflex Selection na żywo.