Systainer³ – po prostu mobilna praca

Nowość w zakresie mobilnej pracy: Systainer³ ze schowkiem w pokrywie, który ma na celu poprawę organizacji w miejscu pracy.

Od kwietnia Festool poszerza swoją ofertę o nowy Systainer³ ze schowkiem w pokrywie, który sprawi, że mobilna praca stanie się bardziej uporządkowana. Ponadto dzięki nowemu złączu T-LOC, centrum robocze będzie można łączyć ze wszystkimi odkurzaczami, przez co praca z narzędziami stanie się jeszcze łatwiejsza.

Na dole maszyna, na górze wyposażenie: w Systainerze³ ze schowkiem w pokrywie odpowiednie wyposażenie do każdego zastosowania masz zawsze przy sobie – przejrzyście uporządkowane i pod ręką.

Niecałe trzy lata temu Festool zaprezentował nową generację Systainer³. Projekt jest efektem współpracy Festool, Tanos i bott, które wspólnie opracowały  mobilny system wykorzystujący Systainer³, który łączy ze sobą warsztat i plac budowy. Dzięki doskonałej integracji z wyposażeniem pojazdu vario3 bott nowy Systainer³, zapewnia porządek i łatwość obsługi również w samochodzie. Od tego czasu Festool systematycznie dostosowuje cały swój asortyment do nowych Systainerów³. Zwieńczeniem tych prac  jest wprowadzenie nowego Systainera³ ze schowkiem w pokrywie.

Maksymalna elastyczność: schowek w pokrywie można dowolnie dzielić za pomocą przegródek. Długie wiertła czy małe części – wszystko jest schludnie schowane.

Transport – łatwo i praktycznie

Schowek w pokrywie zapewnia dużo miejsca na wyposażenie i drobne części. Dzięki temu można w nim przechowywać nowy, bogaty asortyment kaset z wiertłami i bitami w szczególnie praktyczny sposób. Różne przegródki umożliwiają indywidualny podział schowka, dlatego zmieszczą się w nim długie wiertła, brzeszczoty do wyrzynarek, bity i inne drobne części. Co więcej pokrywa w Systainerze³ jest przezroczysta, co pozwala szybko dostrzec akcesoria i mieć je wszystkie pod ręką.

Schowek w pokrywie jest kompatybilny z odpowiednimi kasetami z wiertłami i bitami. Można je łatwo wyjmować i używać pojedynczo.

Systainer³ ze schowkiem w pokrywie ma praktyczny uchwyt z przodu, który umożliwia ergonomiczne noszenie blisko ciała.

100% mobilności: z warsztatu stacjonarnego na plac budowy

Nowe Systainery³ zapewniają porządek w miejscu pracy oraz bezpieczny transport narzędzi i wyposażenia. Dzięki specjalnemu systemowi mocowania nowy Systainer3 ze schowkiem w pokrywie można też zintegrować z wyposażeniem do pojazdu bott vario3. W ten sposób wszystko w pojeździe jest uporządkowane, a do tego zawsze w zasięgu ręki.

Dzięki zintegrowanej blokadzie zawartość Systainera³ ze schowkiem w pokrywie może być bezpiecznie zamknięta.

Lepiej pracować z systemem

Nowe Systainery³ ze schowkiem w pokrywie można łączyć ze sobą w znany dla narzędzi Festool sposób. Są one kompatybilne ze wszystkimi Systainerami poprzednich generacji, odkurzaczami mobilnymi i wieloma innymi elementami wyposażenia systemowego. Wymiary wewnętrzne Systainera ze schowkiem w pokrywie odpowiadają wymiarom wewnętrznym Systainera³ M, tak więc można wymieniać między nimi już posiadane wkłady. Nowy Systainer3 ze schowkiem w pokrywie jest dostępny w trzech wysokościach: 137 mm, 187 mm i 237 mm.

Nowy Systainer3 ze schowkiem w pokrywie idealnie pasuje do nowego wyposażenia samochodowego bott vario3.

Nowy Systainer ze schowkiem w pokrywie jest kompatybilny z całym systemem Systainerów Festool, co zapewnia łatwe łączenie i transport.

Mobilność na niewielkiej przestrzeni

Od kwietnia dostępne jest też nowe centrum robocze ze złączem T-LOC Systainera. Dzięki temu w przyszłości nowe centrum robocze Festool, będzie można łączyć zarówno przy użyciu dotychczasowego złącza Classic, jak i nowego T-LOC, tzn. również ze starszymi i nowymi modelami odkurzaczy. Centrum robocze można wykorzystywać na wiele sposobów: zarówno w warsztacie, jak i na placu budowy. Co więcej przy pomocy centrum roboczego można przystosować stanowisko pracy do potrzeb indywidualnych, takich jak: szlifowanie, frezowanie lub montaż. Taka optymalizacja procesów organizacji miejsca pracy, pozwala podczas niej zaoszczędzić dużo czasu.

HyperFocal: 0

Kompaktowa i mobilna praca: centrum robocze Festool zapewnia wysoką wydajność procesów i optymalną organizację miejsca pracy.

 

Centrum robocze Festool można połączyć z każdym odkurzaczem za pomocą zintegrowanego złącza Systainera (Classic lub T-LOC).

Dzięki różnym haczykom, półkom i uchwytom, centrum robocze można elastycznie zaprojektować i indywidualnie rozbudować, tworząc mobilne, kompaktowe stanowisko pracy.

Źródło zdjęć: Festool GmbH

Nowy Systainer3 ze schowkiem w pokrywie oraz nowe centrum robocze jest dostępny u dystrybutorów Festool od kwietnia 2022 roku. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.festool.pl/mobility