Prowadnice dolnego wysuwu

Prowadnice dolnego montażu są wyjątkowym i estetycznym rozwiązaniem, które warto zastosować w każdym mieszkaniu. Prowadnice są ukryte pod pudłem szuflady i wytrzymają nawet 40 kg obciążenia. Są one o wiele bardziej wytrzymałe od standardowych prowadnic bocznych. Dzięki nim szuflada nie opadnie ani nie wyleci z prowadnic. Prowadnice dolnego montażu zostały wykonane z nadzwyczaj wytrzymałego materiału, którym jest stal. Ich system miękkiego i cichego domyku, pozwala zamknąć szufladę bezgłośnie.

Baby throwing up clothes from wooden chest

Należy pamiętać, że w prowadnicach dolnego montażu nie chodzi tylko o niezaprzeczalną estetykę, ale również o bezpieczeństwo, komfort i funkcjonalność. To rozwiązanie jest naprawdę wyjątkowe, ponieważ nie musimy wybierać pomiędzy wyglądem a zastosowaniem. Schowane prowadnice uwydatniają piękno mebla, a zaopatrzenie się w nie ma same zalety. Swoimi właściwościami przewyższają tradycyjne prowadnice, więc zapewne niedługo zaczną być o wiele bardziej popularne. Przy zastosowaniu prowadnic dolnego montażu, nie należy obawiać się o zbytnie przeciążenie szuflady. Nie trzeba więc uważnie dobierać pozostawianych przedmiotów w szufladzie. Ze wsparciem w postaci takich prowadnic, meblowi niestraszne są żadne, większe ciężary, a my możemy być pewni, że szuflada z czasem nie opadnie.

Prowadnica nowej generacji CB70ST zawiera w sobie dociąg i hamulec, a prowadnica CB80TS została stworzona w niezwykle funkcjonalnej wersji push-open. Obie z nich to prowadnice dolnego montażu przeznaczone do drewnianych lub wykonanych z płyty szuflad z wygodną regulacją 3D. Zazwyczaj w prowadnicach możemy spotkać się z regulacją 2D, co oznacza, że zostały one wyposażone w regulację poziomą i pionową. Regulacja 3D posiada dodatkowo możliwość regulacji głębokości. Idealnie się ona sprawdzi w szufladach, które są otwierane bez uchwytowo albo gdy obok siebie znajduje się wiele szuflad. Prowadnice pełnego wysuwu pozwalają bezproblemowo i szybko wyrównać fronty do jednej płaszczyzny.

Prowadnice dolnego wysuwu charakteryzują się płynnym działaniem oraz delikatnym i cichym domykaniem przez cały czas ich użytkowania. Ich dużymi zaletami są także: wysoka jakość i trwałość, łatwy montaż i demontaż, atrakcyjna cena oraz duże obciążenie, które wytrzymują. Maksymalne obciążenie dynamiczne, które mogą przyjmować bez odkształceń to 40 kg. Prowadnice dolnego wysuwu są przeznaczone do szuflad stworzonych z płyty albo z drewna. Są dostępne w różnych rozmiarach od 25 cm do 60 cm. Wykonano je z wysokojakościowej stali ocynkowanej. Prowadnice dolnego wysuwu mają same zalety. Niezaburzony wygląd szuflad i ich niezwykła funkcjonalność z pewnością przekona niejedną osobę do zaopatrzenia się w nie.

Więcej na: Amix.pl