OAV łamie granice, łączy w sobie prostotę, przyjazne dla użytkownika funkcje i najlepszą jakość

OAV jest Twoim prawdziwym partnerem i wsparciem od ponad 40 lat. W minionych latach przeszliśmy przez dobre i złe czasy, dzieliliśmy się z Wami potem i uśmiechami. Podobnie jak nasz tajwański przodek, żeglując bez strachu przez wzburzony Trait Tajwan, OAV stanie tu mocno i wiernie po bokach naszych klientów, deszcz czy blask. Zwłaszcza w trudnych czasach COVID 19 i recesji gospodarczej, OAV zachowa naszą pierwotną wiarę, dołoży wszelkich starań, aby pomóc i chętnie wysłuchuje potrzeb naszych klientów. Bez względu na przeciwności losu w przyszłości, OAV będzie walczyć ramię w ramię z tobą.

 

Podstawowa wartość 1: Właściwe przygotowanie zapewnia naszym klientom najbardziej stabilne i niezawodne maszyny.
Wyobraź sobie, że naciskasz przycisk, aby uruchomić maszynę, cały proces oklejania krawędzi odbywa się od razu w sposób wiarygodny. Wystarczy usiąść, elegancko wypić kieliszek czerwonego wina i czekać, aż idealnie wykończony panel zostanie delikatnie zakończony. Ta scena nie jest snem. To jest dokładnie to, co Okleiniarka OAV może zaoferować!
Patrzeć! Jak stabilny i elegancki jest proces transportu! Podczas tego procesu nie pryska nawet kropla wina! Dlaczego jesteśmy w stanie osiągnąć tę stabilizację? Ze względu na konstrukcję modułową, OAV może dokładnie sprawdzić każdą jednostkę wewnątrz maszyny, nalegać na użycie najlepszych komponentów i testować przez 4-6 godzin przed każdą dostawą. Właściwe przygotowanie wnosi doskonałość i elegancję, a poświęcenie najwyższą jakość stabilności i niezawodności!
Core Value 2: OAV stawia czoła ograniczeniom, łączy prostotę, przyjazne dla użytkownika funkcje i najlepszą jakość.
Okleiniarka OAV jest niewielka, ale kompletna w każdym szczególe. Na przykład nasz MAX370P Okleiniarka zawiera wielofunkcyjne, takie jak frezy wstępne, pojemnik na klej o pojemności 1,2 l, cięcie krawędzi, przycinanie końcówek, przycinanie na płasko, zaokrąglanie narożników, skrobanie promieni i polerowanie, wewnątrz całkowitego rozmiaru maszyny 3960 x 720 x 1748 mm. I nasze MAX350Mjest jeszcze mniejszy! Mini, ale wykwalifikowane maszyny mogą pomóc klientowi zaoszczędzić miejsce i energię do 50% oraz zapewnić przystępną cenę!
Poza tym projektujemy panel dotykowy z łatwymi w obsłudze ikonami i procedurami obsługi. Zapewniamy również, że każda jednostka jest łatwa do usunięcia w celu zamocowania i wymiany. Poprzez prostotę i przyjazną dla użytkownika konstrukcję naszych maszyn, OAV nalega na zachowanie tylko najważniejszej i najlepszej części dla naszego klienta!
Core Value 3: OAV to duży zespół współpracujący, aby „osiągnąć cel” dla naszych klientów.
Poprzez ciągłą edukację pracowników, OAV przeszkolił całą rodzinę wewnątrz firmy, aby zbudować silny zespół, mający na celu rozwiązywanie problemów klientów i zaspokajanie potrzeb klientów. Dlatego z dumą możemy stwierdzić, że odpowiemy na problemy klientów w ciągu 24 godzin w przypadku obsługi online, a części zamienne wyślemy do rąk naszych klientów w ciągu 7-10 dni. Szybka i najlepsza obsługa polega na naszej wierze, której chcemy zapewnić klientom najbardziej niezwykłe wrażenia konsumenckie. Pamiętaj, że OAV jest Twoim najbardziej prawdomównym i niezawodnym przyjacielem i partnerem, teraz i na zawsze.
Na koniec chcemy powiedzieć. OAV ma marzenie, aby klienci mogli kiedyś kupić i cieszyć się najlepiej wykwalifikowaną, kompaktową, przyjazną dla użytkownika i niedrogą maszyną do oklejania krawędzi. Aby osiągnąć to marzenie, w sposób ciągły poświęcimy 100% wysiłku na sprzedaż, rozwój i produkcję. Razem z naszymi klientami, naszymi najlepszymi przyjaciółmi, tworzymy lepszą przyszłość dla przemysłu maszyn do obróbki drewna!
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o produktach i usługach OAV, proszę Skontaktuj się z nami zgodnie z poniższymi informacjami.