Nowości firmy ALVIC na targach SICAM

ALVIC potwierdza swoje zaangażowanie w SICAM, po dużej liczbie odwiedzających na swoim stoisku i fantastycznym powitaniu jej produktów i nowości

Firma zaprezentowała swoje nowości i projekty na 2021 rok oraz ujawniła swoje premiery na 2022, dwie zaskakujące nowe kolekcje: Croma i Pigments.

ALVIC, hiszpańska firma międzynarodowa, lider w produkcji i dystrybucji paneli i komponentów do kuchni, łazienki, biura i domu, bardzo pozytywnie ocenia swój udział w SICAM 2021. Międzynarodowe targi, które są jednymi z najbardziej ważnych wydarzeń dla profesjonalistów z branży, odniósł sukces zarówno pod względem liczby zwiedzających, jak i liczby wystawiających się firm.

Podczas międzynarodowej imprezy, która odbyła się w Pordenone (Włochy) w dniach 12-15 października, ALVIC zaprezentował swoje najnowsze nowości i trendy w różnych liniach produktów, a także premiery na 2022 r., dwie nowe kolekcje, które zaskoczyły odwiedzających : Croma i pigmenty. Powierzchnie i komponenty Alvic zostały zaprezentowane na stoisku SICAM z sensorycznym i zrównoważonym podejściem, które pokazało wszechstronność, innowacyjność i przyjazne dla środowiska atrybuty ich produktów, projektów i wykończeń.

Na rok 2022 firma ALVIC zaprezentowała Croma, nową serię inspirowaną odbiciem światła na naturze i krajobrazach, tworzącą nieskończone i zmysłowe bogactwo chromatyczne. Projekty Cromy są enigmatyczne i tworzą grę świateł i kolorów pojedynczo i w połączeniu ze sobą. Kolekcja składa się z pięciu odcieni: Blue, Sunset, Peach, Crop i Oat, które będą dostępne w technologii Luxe (panel lakierowany na wysoki połysk) oraz Zenit (panel lakierowany super matowy).

ALVIC zaprezentował również swoją nową kolekcję Pigments Collection, która będzie dostępna w 2022 roku, która proponuje nowe trendy w jednolitych kolorach na nadchodzący rok: wyrafinowane, pudrowe odcienie, które tworzą spokojną, naturalną atmosferę z osobowością. Od naturalnej i ziemistej czerwieni Almagra, po subtelny i elegancki ton Arena, eteryczny ton Tortora, energiczny imbir i miękkie złoto Camel.

Kolekcja Pigments, opracowana w technologii ZENIT, oferuje niezwykłe matowe wykończenie zapobiegające pozostawianiu odcisków palców i jedwabiste w dotyku, przypominające miękkość i lekkość pigmentów, ale z całą jakością, wysoką odpornością i trwałością powierzchni ALVIC.

Nowe kolekcje będą dostępne w 2022 roku w postaci paneli, gotowych elementów, drzwi i mebli kuchennych, aby umożliwić realizację dowolnego projektu dekoracyjnego.

ALVIC dziękuje uczestnikom za dobre przyjęcie podczas SICAM 2021. Hiszpańską firmę odwiedzili nie tylko jej obecni klienci, ale także potencjalni klienci i dystrybutorzy z wielu krajów. Według organizatorów targów wzięło udział ponad pół tysiąca wystawców. Coroczne wydarzenie było dla uczestników niezrównaną okazją do zapoznania się z nowymi trendami i najnowszymi premierami hiszpańskiej firmy.

O NAS

ALVIC to hiszpańska firma o zasięgu globalnym, zajmująca się produkcją i dystrybucją paneli i komponentów dla branży meblarskiej i wyposażenia wnętrz. Jej produkty i marki, wśród których wyróżniają się Luxe, Zenit i Syncron, są sprzedawane w ponad 100 krajach na całym świecie.

Od momentu powstania w 1965 roku firma Alvic nieustannie angażuje się w innowacje, opracowywanie nowych technologii oraz oferowanie unikalnych wzorów i wykończeń. Ponowne inwestowanie 85% korzyści w B+R+i. Produkty Alvic są synonimem innowacyjności i najwyższej jakości. Firma oferuje szeroką gamę wzorów i wykończeń o wysokim połysku, matowych lub teksturowanych powierzchniach. Szeroka gama produktów może być dostarczana w płytach lub jako gotowe elementy umożliwiające realizację każdego projektu, od wystroju wnętrz, kontraktów, hoteli, po nowoczesne kuchnie, łazienki i meble biurowe.
Firma ALVIC jest mocno zaangażowana w zrównoważony rozwój, prowadząc politykę odpowiedzialnego pozyskiwania surowców pochodzących wyłącznie z dobrze zarządzanych lasów, certyfikowanych, a także z materiałów pochodzących z recyklingu.