Nowość: Zestawy akumulatorowe combo od Festool

18 marca 2024 roku, Festool wprowadza promocyjne akumulatorowe zestawy combo w czterech różnych konfiguracjach. To atrakcyjna oferta zarówno dla nowych klientów Festool, stanowiąca doskonały pakiet startowy, jak i dla tych którzy jeszcze nie posiadają narzędzi akumulatorowych.

W skład każdego zestawu combo wchodzą narzędzia akumulatorowe 18V oraz praktyczne akcesoria dostosowane do wielu zastosowań. Dzięki wytrzymałemu bezszczotkowemu silnikowi EC-TEC, narzędzia są nie tylko mocne, ale również odporne na trudne warunki na placu budowy oraz w warsztacie. Każdy z zestawów combo zawiera również doskonały pakiet akumulatorowy. Co więcej wszystkie narzędzia akumulatorowe, a nawet ładowarki objęte są unikalną, bezpłatną Gwarancją all-inclusive Festool, obowiązującą przez trzy lata od zakupu.

Zestaw combo uniwersalny

Z nowym uniwersalnym zestawem combo zawsze masz najważniejsze narzędzia akumulatorowe w swoim warsztacie, tj.  zagłębiarkę akumulatorową do cięcia oraz wiertarko—wkrętarkę wraz z SYS-ToolBox w zestawie gratis. Dodatkowo przy zakupie zestawu otrzymujesz akumulator 4.0 Ah. Dwa akumulatory 18 V, bezszczotkowy silnik sprawiają, że zagłębiarka ułatwia pracę, a zintegrowana technologia KickbackStop zapewnia bezpieczeństwo. Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa TXS 18 sprawdza się doskonale podczas wiercenia i wkręcania. Dzięki systemowi szybkiej wymiany CENTROTEC i złączu FastFix narzędzie można bardzo szybko dostosować do wielu zadań. Wszystkie narzędzia akumulatorowe oraz Systainer można wygodnie transportować z warsztatu na miejsce pracy – bezpiecznie schowane w praktycznym opakowaniu.

fot. FESTOOL

Zestaw combo – cięcie:

Z zestawem combo do cięcia użytkownicy są przygotowani do wielu zadań związanych z cięciem – i to z pełną mocą systemu akumulatorowego Festool 18V. Zestaw zawiera akumulatorową pilarkę do cięcia – TSC 55 K i akumulatorową wyrzynarkę PSC 420, a także praktyczny SYS-ToolBox w zestawie gratis. Zagłębiarka wykorzystuje moc dwóch akumulatorów 18V do szybkiego i precyzyjnego przecinania różnych materiałów – od miękkiego i twardego drewna po płyty meblowe. Akumulatorowa wyrzynarka jest wyposażona w ten sam silnik EC-TEC, umożliwiając niezwykle szybkie docinanie profili.

fot. FESTOOL

Zestaw combo – ciesielski:

Festool przygotował również zestaw combo dedykowany do konstrukcji drewnianych. Każde narzędzie akumulatorowe jest wyposażone w potężny i trwały bezszczotkowy silnik EC-TEC. Za pomocą akumulatorowej piły tarczowej HKC 55  w połączeniu z szynami prowadzącymi można szybko,  bezpiecznie i precyzyjnie przycinać drewno czy deski. Dołączona do zestawu akumulatorowa wiertarko-wkrętarka TPC 18/4 doskonale nadaje się do montażu konstrukcji drewnianych oraz wiercenia w murze. System FastFix sprawia, że osprzęt można szybko i łatwo dostosować do różnych prac. W skład zestawu wchodzi również akumulatorowa szlifierka kątowa AGC 18, która doskonale sprawdza się do cięcia różnych materiałów.

fot. FESTOOL

Zestaw combo – montażowy:

Ten zestaw combo idealnie nadaje się do wszelkich prac związanych z montażem. Wszystkie trzy narzędzia wchodzące w skład zestawu 18V są wyposażone w bezszczotkowy silnik EC-TEC i wytrzymałe komponenty, zapewniając dokładną pracę przez długi okres eksploatacji. Akumulatorowa zakrętarka TID 18 posiada wytrzymałą przekładnię metalową o czterech prędkościach i dużą wytrzymałość. Z kolei FastFix i system szybkiej wymiany CENTROTEC sprawiają, że wiertarka akumulatorowa TXS 18 zapewnia zarówno elastyczność, jak i szybkość przy wierceniu i wkręcaniu. Trzecim narzędziem wchodzącym w skład zestawu jest akumulatorowa wyrzynarka PSC 420, która zapewnia dokładne prowadzenie wzdłuż linii cięcia oraz maksymalną precyzję.

fot. FESTOOL

Otrzymaj bezpłatny akumulator

Do każdego zestawu combo, zarejestrowanego podczas trwania promocji Festool oferuje bezpłatny akumulator o pojemności 4,0 Ah. Jak go otrzymać? Wystarczy wybrać i kupić odpowiedni zestaw narzędzi, a następnie zarejestrować narzędzia na swoim koncie MyFestool. Po zarejestrowaniu, Festool wyśle akumulator. Promocja obowiązuje od 18 marca do 31 maja 2024 roku, lub do wyczerpania zapasów.

Wszystkie akumulatorowe zestawy combo będą dostępne od 18 marca 2024 roku u Autoryzowanych Dystrybutorów Festool. Dodatkowe informacje można znaleźć na stronie festool.pl/18V.

Festool MAX 360

Festool nie zapomniał również o klientach, którzy kupili narzędzia wcześniej, nawet te, których okres gwarancyjny już minął. Wszyscy, którym od momentu wygaśnięcia Gwarancji all-inclusive na narzędzie nie upłynęły 3 lata mogą teraz skorzystać z programu MAX 360. Oznacza to, że jeśli narzędzie zostało zakupione i zarejestrowane w kwietniu 2018 r., a Gwarancja zakończyła się w kwietniu 2021 r., wciąż można skorzystać z usługi MAX 360 do kwietnia 2024 r. Do tego czasu opłata za serwis i każdą naprawę nie przekroczy 360 zł netto.

Więcej informacji na temat usługi MAX 360 i produktów Festool dostępnych jest na oficjalnej stronie Festool Polska. Szczegółowe zasady korzystania z usługi MAX 360 są określone w regulaminie.