Miloo Home z nowym salonem w Warszawie

W Warszawie przy ul. Powsińskiej 16 otwarto właśnie nowy salon marki Miloo Home, obecnej na polskim rynku od 2009 roku. Na ponad 200-metrowej przestrzeni klienci będą mogli znaleźć eleganckie meble do domu i ogrodu, najwyższej jakości tekstylia, nastrojowe oświetlenie i szeroką gamę dodatków do wnętrz i strefy outdoorowej. Dla odwiedzających salon marka przygotowała też niespodziankę w postaci rabatu powitalnego w wysokości 20% na wybrany asortyment, który obowiązuje do końca października*. 

Meble i dodatki to produkty, na których zakup często trudno zdecydować się bez ich dokładnego obejrzenia, dotknięcia i możliwości sprawdzenia. Dlatego tym bardziej cieszymy się, że mając na uwadze wygodę naszych klientów, otwieramy nowy salon, stając się jeszcze bardziej dostępni. W nowej lokalizacji oprócz bogatej oferty asortymentowej na kupujących czekać będzie także zespół doświadczonych doradców, który pomoże wybrać im najlepsze rozwiązania w pełni odpowiadające ich potrzebom i gustom – opowiada Iga Aksamit, Dyrektor Marketingu Miloo Home.

W nowo otwartym salonie Miloo Home, poza standardową ofertą marki, pojawią się również najnowsze kolekcje designerskich mebli i akcesoriów do aranżacji wnętrz. Inspirowana pięknem natury linia Organic Living, w której znalazły się przedmioty wykonane ręcznie przy użyciu materiałów pochodzących z recyklingu, oraz pełna stonowanych barw i klasycznych form kolekcja Salted Caramel. Na ponad 200-metrowej powierzchni klienci znajdą starannie wyselekcjonowane i zróżnicowane stylistycznie sofy i fotele, stoły, stoliki kawowe, nastrojowe oświetlenie, a także dodatki w postaci luster, ceramiki, ramek czy świec. Przytulny klimat zapewnią tekstylia – miękkie pledy, pięknie zdobione poduszki, zasłony oraz ręcznie tkanie dywany. Wszystkie zaprojektowane z dbałością o każdy detal i stanowiące idealne połączenie eleganckich form oraz doskonałej jakości materiałów. Marka oferuje także kolekcje wyjątkowych mebli tworzonych na zamówienie, indywidulanie dopasowywanych do preferencji klienta.

Obok produktów firmowych, w salonie Miloo Home, zobaczyć będzie można również szeroki asortyment najlepszych światowych marek, takich jak:  Eichholtz®, Trebord, Riviera Maison, Hudson Valley® Lighting Group czy Grand Design®. Dodatkowo już wkrótce w nowej lokalizacji pojawi się także bogata oferta dekoracji świątecznych – bombek, choinek, świetlistych girland itp. Wszystko po to, aby pomóc klientom Miloo Home spełniać marzenia o idealnym wnętrzu na każda okazję.

Nowy salon Miloo Home przy ul. Powsińskiej 16 jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-19:00, a w soboty do godziny 16:00.

*O szczegóły promocji należy pytać bezpośrednio w nowo otwartym salonie przy ul. Powsińskiej 16.

***

Miloo Home to ekskluzywna marka wnętrzarska oferująca designerskie meble i akcesoria do domu i ogrodu. W swojej ofercie posiada zarówno kolekcje nowoczesne, klasyczne, jak również industrialne. Każda z nich, stworzona zgodnie z aktualnymi trendami, charakteryzuje się nie tylko doskonałym wzornictwem, lecz także najwyższą jakością wykonania. Salony Miloo Home zlokalizowane są w największych miastach w całej Polsce. Marka prowadzi również sprzedaż online na www.miloohome.pl.