Marketplace Black Red White: najszersza oferta produktów dla domu i ogrodu

Marka Black Red White, producent oraz dystrybutor mebli i akcesoriów wyposażenia wnętrz, wystartowała z własnym marketplace. Jedna z największych w Polsce sieci w kategorii Dom i Ogród uruchomiła sprzedaż produktów od zaufanych Partnerów z szeroko pojętej branży wyposażenia wnętrz. Do końca roku ich liczba sięgnie nawet 100 tysięcy.

Black Red White należy do czołówki najbardziej cenionych i rozpoznawalnych marek w branży wyposażenia wnętrz. Już od ponad 30. lat oferuje swoim Klientom wysokiej jakości meble i dodatki w konkurencyjnych cenach. Otwierając marketplace zapewni swoim Klientom najszerszą na rynku ofertę produktów dla domu i ogrodu, stając się największym multibrandowym sklepem online w tej kategorii. Jest to pierwsza tego typu inicjatywa w branży w Polsce.
Marketplace Black Red White to idealne miejsce dla osób, które poszukują wysokiej jakości produktów dla domu w przystępnych cenach. Wśród szerokiej oferty można znaleźć meble do wszystkich domowych pomieszczeń, meble ogrodowe, akcesoria i dekoracje, a także urządzenia AGD. Słowem wszystko, co związane z wyposażeniem domu, mieszkania oraz ogrodu. Oferta z dnia na dzień staje się coraz szersza, a już na koniec roku liczba nowych produktów sięgnie nawet  100 tysięcy. To wynik rozpoczęcia współpracy z blisko 70 nowymi partnerami, a liczba ta stale rośnie.

Mariusz Nowak, Dyrektor ds. E-commerce i Strategii Omnichannel

Jeszcze większe możliwości sprzedaży

Witryna brw.pl jest jednym z największych polskich sklepów internetowych w kategorii Dom i Ogród, który dynamicznie się rozwija i każdego miesiąca notuje blisko 3 mln odwiedzin. W ciągu ostatnich kilku lat ruch na stronie zwiększył się o kilkadziesiąt procent, a wskaźnik konwersji wzrósł ponad trzykrotnie. Marketplace Black Red White otwiera przed setkami sprzedawców zupełnie nowe możliwości zwiększenia sprzedaży i dotarcia do szerokiego grona Klientów zorientowanych na zakup mebli i artykułów wyposażenia wnętrz. Współpracę z marką mogą podjąć zarówno duże firmy i dystrybutorzy, jak i mniejsze sklepy, które są na etapie rozwijania swojej oferty lub działają w ramach wąskiej kategorii produktowej.

Przejrzysty model współpracy

Black Red White stawia na jasne i przejrzyste zasady współpracy. Swoim partnerom oferuje nie tylko możliwość sprzedaży produktów za pośrednictwem strony brw.pl, ale też indywidualne podejście oraz opiekę na każdym etapie integracji. Dzięki usłudze marketplace partnerzy będą mogli korzystać z doświadczenia oraz zasięgu jednego z największych sklepów e-commerce w Polsce, zyskać nowych Klientów i wypromować własne produkty.
Dołącz do marketplace Black Red White i sprzedawaj swoje produkty w jednym z największych sklepów e-commerce w Polsce!