M.O.W. 2023 od 17 do 21 września – 524 wystawców z 40 krajów

Najwyższej jakości obsada: 524 wystawców z 40 krajów zaprezentuje na targach M.O.W swoje produkty i innowacje w zakresie konsumpcji mebli. w Messezentrum Bad Salzuflen od 17 do 21 września. Uwzględnione zostaną wszystkie asortymenty produktów i zakresy sprzedaży. Profesjonalni nabywcy mogą spodziewać się nowych, ekscytujących produktów, ważnych trendów i kontaktów biznesowych na najwyższym poziomie. Za kilka dni rozpocznie się wystawa. Zarejestruj się on-line już teraz!

Jest wiele powodów, dla których warto odwiedzić wystawę: M.O.W. Rok 2023 przedstawia niezrównaną, efektywną gamę wystawców dla środka rynku, od poziomu podstawowego do wyższego średniego segmentu cenowego. Wśród nich duża różnorodność sprawdzonych, stałych wystawców od dawna, ale także wielu nowych wystawców, takich jak Alfemo, Altoni, Breckle Northeim, Collection C, Dan Form, DC Living, De Eekhoorn, Demeyere, Ekornes, Euro Comfort, Fey/Relaks, FMD , Gautier/Gami, Hammel, Hjort Knudsen, Idea, Ipek, Kuka, Maxfurn, Mayer Sitzmöbel, Parisot, PBJ Designhouse, Phönix, Roba, SCIAE, Shape, TAF, Tvilum i Webed. Jakość, szerokość i głębokość asortymentu zostały jeszcze raz zwiększone. To niezwykłe zestawienie stałych i nowych wystawców ze środka rynku podkreśla trafność tej koncepcji. „Koncentrujemy się na najlepiej sprzedającym się segmencie konsumpcji mebli i w tym celu skupiamy najważniejszych dostawców. 90 procent firm w Niemczech jest reprezentowanych wyłącznie na targach M.O.W. Kupujący znajdą dopasowaną ofertę, która optymalnie pokryje ich kanały sprzedaży stacjonarnej i on-line. Nigdzie indziej nie mogą szybciej uzyskać rozeznania w rynku, nigdzie indziej nie znajdą odpowiednich produktów i potrzebnych inspiracji dla swojego biznesu, nigdzie indziej nie mogą lepiej nawiązać kontaktów i networkingu na najwyższym poziomie biznesowym. MOW tworzy podstawę Twojego sukcesu biznesowego w 2024 roku”.

 Obecne liczby mówią same za siebie: powierzchnia wystawiennicza o powierzchni 85 000 metrów kwadratowych w Messezentrum Bad Salzuflen jest całkowicie zarezerwowana, wszystkie 17 pięter hali jest zajęte. Na miejscu obecnych jest 524 wystawców z 40 krajów. Po Niemczech najliczniej reprezentowana jest Polska, a następnie Dania, Francja, Holandia i Włochy. Oprócz nowej optyki można spodziewać się wielu innowacji w obszarach zrównoważonego rozwoju, indywidualności, kombinacji materiałów, technologii, trendów w zakresie wykończeń i kolorów, jednostek opakowaniowych i pomysłów marketingowych. Ponadto 2 profesjonalnych gości znajdzie w 360GradPlaza na 400 metrach kwadratowych w hali 12 indywidualną, skoncentrowaną strefę dostawców usług z ekspertami i partnerami w zakresie rozwiązań z sektorów sprzedaży, oferty cyfrowej i zarządzania towarami. Ponadto aktualne spostrzeżenia i cenne wskazówki ekspertów są dostępne w skondensowanej formie w formie wykładów w kąciku prelegentów 360GradPlaza w poniedziałek 18 września i wtorek 19 września zawsze od 9:30 do 17:30.

Wstęp do M.O.W. jest wolny. Profesjonalni goście mogą wygodnie zarejestrować się z wyprzedzeniem on-line pod adresem www.mow.de. Lista wystawców na stronie zawiera informacje o osobach kontaktowych, grupach produktów, formach dystrybucji i krajach pochodzenia. Ten cyfrowy katalog dostawców jest dostępny przez cały rok i jest na bieżąco aktualizowany przez wystawców. Przy wejściach na wystawę znajduje się kieszonkowy przewodnik zawierający najważniejsze informacje o wystawie. Pomiędzy halami kursuje autobus wahadłowy, z którego mogą bezpłatnie korzystać zwiedzający wystawę. Oferty gastronomiczne są bezpłatne także dla zwiedzających zawodowych.

Oczekujemy najważniejszych decydentów z ponad 60 krajów, w tym europejskich stowarzyszeń zakupowych, sieci, specjalistów, sprzedawców mebli konwencjonalnych, studiów, samoobsługi/dyskontów, firm zajmujących się produktami dla młodych mieszkańców/płaskich opakowań, firm wysyłkowych, sklepów z artykułami budowlanymi i supermarketów, sklepów spożywczych i firmy zajmujące się marketingiem nieżywnościowym, a także sklepy on-line i rynki. „Nie możemy się doczekać silnego M.O.W. 2023” – twierdzi M.O.W. menadżerowie Bernd Schäfermeier i Maximilian Richter, którzy w imieniu wszystkich wystawców promują wizytę na wystawie. „Pomimo niepewności politycznej i niepokojów istnieją rozwiązania zapewniające indywidualny sukces. To jest w Twoich rękach! Witamy w Bad Salzuflen!”

M.O.W. w skrócie: Data od 17 do 21 września 2023 r. Godziny otwarcia: od niedzieli do środy od 9:00 do 18:00, w czwartek od 9:00 do 16:00. Messezentrum Bad Salzuflen, 17 hal, 85 000 m2 powierzchni wystawienniczej. Kierunek na parking centralny: Heerserheider Str. 2, D-32107 Bad Salzuflen. Wstęp, parking, WLAN, catering w restauracjach wystawowych i transfer między halami są bezpłatne. KOSIĆ. Summer Vibes 19.09.2023 od godz. 18:00 pomiędzy halami 19 i 20. Wstęp wyłącznie dla zwiedzających zawodowych.

Więcej informacji na: www.mow.de