„Lato z Hettich” dobiegło końca

Za nami kolejna trasa po Polsce. Trzy niezwykle intensywne tygodnie i 24 eventy od Bałtyku aż po same Tatry. Odwiedziliśmy Was z naszym nowym katalogiem produktowym „Technika i Innowacje 2023”, a atrakcjom nie było końca.

Katalog „Technologia i innowacje 2023” firmy Hettich jest bezpośrednio połączony z praktycznymi ofertami eSerwisu Hettich. Możecie zamówić go onlie. Zdjęcie: Hettich

To już kolejny rok, w którym zorganizowaliśmy spotkania na żywo z Wami – naszymi klientami. Tegoroczna akcja pod hasłem: „Lato z Hettich” miała na celu wdrożenie na rynek naszego katalogu produktowego – „Technika i Innowacje 2023”. Katalogu nowego. Obszerniejszego. Uzupełnionego o nowości i nowe funkcjonalności. Przy okazji trasy prezentowaliśmy Wam także jak wygodnie i bez wychodzenia z domy możecie pracować z katalogiem online, rezygnując przy tym całkowicie z jego wersji drukowanej. Zorganizowaliśmy także pokazy produktowe i konkursy. Działo się, prawda?\


Gdzie byliśmy?

Tego lata pogoda zdecydowanie nam sprzyjała. Wszędzie przywoziliśmy ze sobą nie tylko słońce ale także moc dobrego humoru, wiedzy i…nagród 😊. W trakcie „Lata z Hettich” odwiedziliśmy 24 lokalizacje – naszych największych dystrybutorów – i przemierzyliśmy w sumie kilka tysięcy kilometrów. Odbyliśmy dziesiątki inspirujących rozmów, przekazaliśmy Wam nasz nowy katalog i skręciliśmy setki zawiasów. No, w zasadzie to Wy skręciliście.

„Lato z Hettich” – w konkursach do wygrania były systainery Festool oraz BlueMax Mini 2/6 Zdjęcie: Hettich

 

Nie tylko zawiasy

W trakcie tegorocznej akcji „Lato z Hettich” wszystko kręciło się w wokół…zawiasów. Co nie znaczy oczywiście, że nie mieliście okazji dokładnie zapoznać się z innymi naszymi produktami, wręcz przeciwnie. Przygotowaliśmy dla Was ekspozytory z systemami do szaf TopLine L oraz TopLine XL, a także z szufladami AvanTech YOU. Udało nam się rozwiązać wiele problemów technicznych, które pojawiły się w projektach, nad którymi aktualnie pracujecie. Udało nam się także, co niezmiernie nas cieszy, zainspirować Was do wykorzystania naszych produktów w nowych projektach. Pamiętajcie, że nasz zespół służy radą i wsparciem technicznym nie tylko w ramach eventów. Jesteśmy do Waszej dyspozycji przez cały czas. Namiary na naszych handlowców znajdziecie na naszej stronie internetowej w zakładce: Kontakt.

 

Nagrody rozdane!

Ale wracając do zawiasów. W trakcie „Lata z Hettich” odbyły się zawody w skręcaniu zawiasów na czas. Szukaliśmy mistrza polski w tej dyscyplinie. A dokładniej dwóch mistrzów ponieważ równolegle odbywały się dwie trasy: północna i południowa. Niezmiernie nam miło poinformować, że jeden ze zwycięzców pochodzi z Bydgoszczy, drugi zaś z okolic Kalwarii Zebrzydowskiej. Dwa najszybsze czasy wynosiły niewiele ponad 27 sekund. Obaj zwycięzcy otrzymali od nas w nagrodę urządzenia BlueMax Mini 2/6 prezentowane na trasie, służące do nawiercania otworów pod zawiasy i złącza. Zaś 24 zwycięzców dnia otrzymało nagrody w postaci Systainerów firmy Festool.

 

Katalog „Technika i Innowacje 2023”

A co nowego czeka na Was w samym katalogu? Tegoroczne wydanie katalogu zostało uzupełnione o nowości produktowe, w tym systemowe oświetlenie do szuflad AvanTech YOU, zawias ze stali nierdzewnej Veosys oraz zawias Novisys ze zintegrowanym cichym domykiem, który już wkrótce pojawi się w sprzedaży i jest dedykowany dużym producentom mebli. W katalogu znajdziecie także pełen asortyment stelaży do biurek i stołów Steelforce oraz obrotową półkę ComfortSpin – coś co znacząco ułatwi Wam przechowywanie zapasów, nie tylko w kuchni.

„Lato z Hettich” – nasze zespoły przejechały w sumie kilka tysięcy kilometrów, a dobry humor i tak ich nie opuszczał. Zdjęcie: Hettich

Stawiamy na ekologię

W czasie akcji „Lato z Hettich” nie zapomnieliśmy o środowisku i zrównoważonym rozwoju. Bo odpowiedzialność za środowisko jest wpisana w nasze DNA, a zrównoważony rozwój stanowi jeden z najważniejszych filarów naszej długofalowej strategii. „Chcemy pozostać firmą neutralną ekologicznie, chronić zasoby oraz podwyższać efektywność energetyczną, a także znacząco zwiększać możliwości poddawania własnych produktów procesom recyklingu” – mówi Marcin Dzieciuchowicz, dyrektor ds. sprzedaży w Hettich Polska.

„Lato z Hettich” to seria spotkań na żywo z klientami. Odwiedzimy 24 lokalizacje rozsiane po całej Polsce. Zdjęcie: Hettich

Z tego właśnie względu każda z zarejestrowanych podczas eventów firm otrzymała tylko jeden, albo aż jeden, bezpłatny egzemplarz katalogu. Drugi i każdy kolejny egzemplarz będą wydawane odpłatnie po złożeniu zamówienia online, aż do wykorzystania zapasów. Uzyskany w ten sposób przychód przeznaczymy na zasadzenie nowych drzew. Takim działaniem chcemy choć trochę skompensować zużycie surowców wykorzystanych do druku katalogu.

Dla naszych klientów przygotowaliśmy oczywiście także wersję cyfrową katalogu „Technika i Innowacje 2023”. W katalogu online można nie tylko szybko i wygodnie odnaleźć poszczególne produkty, ale także za jednym kliknięciem przejść z numeru artykułu bezpośrednio do eShopu Hettich i wygodnie zamówić wybrany produkt. Dla tych z Was, którzy już dziś chcą rozpocząć pracę z katalogiem online podajemy link, pod którym można go znaleźć: https://catalog.hettich.com/General/TuI/pl_PL/

 

Do zobaczenia za rok?

To były naprawdę trzy intensywne tygodnie. Dziękujemy Wam, nasi Klienci i Wam, nasi Goście, za poświęcony nam czas i możliwość spotkania z Wami. Na pewno jeszcze do Was wrócimy. Czy już za rok? Czas pokaże. Tymczasem usiądźcie wygodnie, kliknijcie w ten link i obejrzyjcie film podsumowujący tegoroczną trasę. Zobaczcie co się działo w trakcie „Lata z Hettich”!


O Hettich

Firma Hettich została założona w 1888 roku i jest jednym z największych producentów okuć meblowych na świecie. Nasza główna siedziba mieści się w miejscowości Kirchlengern w Niemczech. W prawie 80 krajach wraz z niemal 8000 współpracownikami wspólnie dążymy do jednego celu: rozwoju inteligentnej techniki do mebli. Bo technika do mebli to nasza pasja. Fascynujemy i inspirujemy nią ludzi na całym świecie. „It’s all in Hettich” to nasze motto, za którym kryje się kompleksowa oferta usług i produktów, zorientowanych na potrzeby naszych klientów. Zrównoważony rozwój, a także aspekty społeczne i ekologiczne są przy tym od zawsze naszym priorytetem.

 

www.hettich.com