Kreacja na miarę Twoich marzeń – wygraj suknię od Macieja Zienia. Grupa Tubądzin ogłasza wyjątkowy konkurs

Stworzyłaś inspirujące wnętrze? Pokaz nam swoją świąteczną aranżację i wygraj suknię szytą na miarę od Macieja Zienia. Na zgłoszenia czekamy do 31 stycznia 2023 r.

Zadanie „Pokaż swoją kreację wnętrza” polega na wykonaniu zdjęć lub instagramowej rolki przedstawiających udekorowane przestrzenie pod konkursowymi postami marki na platformach Instagram oraz Facebook. Każda z fotografii powinna mieć też kreatywny opis na temat świątecznej inspiracji wraz z oznaczeniem marki Tubądzin i hashtagami #PokażKreacjęSwojegoWnętrza lub #PokazKreacjeSwojegoWnetrza.

Wspaniałymi bożonarodzeniowymi kreacjami wnętrz można dzielić się do 31 stycznia 2023 r. Jury wybierze najpiękniejsze z nich. Na zwyciężczynie czekają wyjątkowe, pełne elegancji i szyku nagrody: vouchery na dwie suknie uszyte na miarę, klasyczne torebki w typie kopertówki oraz portfele od mistrza stylu – Macieja Zienia.

Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się w linku: https://bit.ly/Tubadzin_KonkursRegulamin

Maciej Zień ma unikalne podejście do tworzenia. Jego kreacje zaskakują kunsztownością oraz najwyższą dbałością o detale. Projektant zawsze stawia na szlachetne materiały, a przez lata wybierał stonowane, efemeryczne pastele. Jednak do najnowszej kolekcji fashion, która miała swoją wielką premierę 24 listopada 2022, artysta postanowił wprowadzić żywą paletę kolorów inspirowaną kwiatami. Intensywność linii Bloom z całą siłą wybrzmiała podczas pokazu dzięki zjawiskowej, odpowiednio dobranej scenografii. Fenomenalne suknie oraz kostiumy zaprezentowano na tle harmonijnej, niezwykle subtelnej kolekcji płyt wielkoformatowych Balance Stone od Grupy Tubądzin.

W świecie designu Zień także nie szczędzi przemyślanych, kolorystycznych odniesień do różnorakich konwencji. W kolekcji Boho, zaprojektowanej dla Grupy Tubądzin, nie zabrakło nawiązań do swobody i wolności, kojarzonych ze stylem hippie. Linia Sophisticated odzwierciedla wykwintność nieśmiertelnej klasyki oraz blask glamour. Z kolei Balance Stone to hołd złożony niewymuszonemu pięknu natury . Dzięki konkursowi Grupy Tubądzin każda miłośniczka pięknych wnętrz ma szasnę wygrać niepowtarzalną kreację od projektanta.

Grupa Tubądzin należy do najlepiej rozpoznawalnych producentów płytek ceramicznych w Polsce. Od prawie 40 lat wyznacza trendy wzornicze, wprowadza nowatorskie produkty i rozwiązania. W Polsce jest pionierem w produkcji płyt wielkoformatowych, sięgających rozmiarem aż 120 x 240 cm. Jej produkty, wytwarzane z najwyższej jakości surowców, znajdują zastosowanie w każdej przestrzeni, nie tylko łazienkowej. Najwyższej jakości płytki, do złudzenia przypominające drewno, marmur czy beton, produkowane w oparciu o najnowocześniejsze światowe technologie są znakiem rozpoznawczym Grupy Tubądzin.

Tubądzin zaprasza do współpracy wybitnych twórców designu i kultury (wśród nich m.in. Maciej Zień, Dorota Koziara, Wojciech Siudmak), organizuje prestiżowy konkurs dla młodych projektantów i architektów – Tubądzin Design Awards oraz angażuje się w działania edukacyjne, społeczne i ekologiczne.

Płytki marki Tubądzin powstają z naturalnych i szlachetnych surowców, a do ich zdobienia stosowane są bezpieczne dla zdrowia i przyrody barwniki. Mając na uwadze dbałość o środowisko, firma Tubądzin promuje zasady zrównoważonego rozwoju i inwestuje w innowacyjne rozwiązania – m.in. technologię Continua+ czy nowoczesną suszarnię rozpyłową ATM 36, przyczyniając się tym samym do redukcji zużycia energii i emisji dwutlenku węgla do atmosfery. Firma angażuje się również w projekty proekologiczne i podejmuje działania zmierzające do wzrostu świadomości społeczności lokalnej w tym zakresie.