Komandor promuje aplikację do samodzielnego projektowania mebli

Jeden z liderów branży wnętrzarskiej stawia na kompleksową kampanię reklamową. Marka Komandor promuje innowacyjną aplikację Designer. Dzięki niej w wygodny sposób można samodzielnie zaprojektować wymarzony mebel. Działania reklamowe prowadzi dom mediowy Media Choice, który odpowiada za strategię, zakup mediów oraz kompleksową realizację kampanii.

Komandor od wielu lat jest synonimem szafy z drzwiami przesuwnymi. To znany polski producent, specjalizujący się w wysokiej jakości rozwiązaniach na wymiar dla wygodnego przechowywania w domu i w biurze.

Swoboda projektowania mebli

Komandor wprowadził na rynek dedykowaną, autorską aplikację, która umożliwia klientom samodzielne stworzenie indywidualnego projektu szafy, garderoby, drzwi przesuwnych czy loftowych przeszkleń. Funkcjonalne oprogramowanie pozwala dopasować ulubiony kolor, wymiar oraz funkcję mebla, a następnie dzięki funkcji AR (rozszerzonej rzeczywistości), przeniesienie projektu do własnego wnętrza. Taka wizualizacja pomaga sprawdzić, czy stworzony mebel pasuje do otoczenia. Wygodna opcją jest także możliwość wysłania mebla do wyceny i konsultacja z doradcą. Profesjonalny projekt własnej garderoby lub szafy, razem z gotową wyceną to duże ułatwienie dla klientów marki. Aplikacja dostępna jest w wersji desktopowej i mobilnej, dzięki czemu projektowanie może odbywać się z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie – warunkiem jest jedynie dostęp do internetu.

Wielokanałowe działania

Głównym celem kampanii są instalacje aplikacji, dlatego też obejmuje ona przede wszystkim obszar mobile. Działania skupiają się na budowaniu rozpoznawalności Designer Komandor w wyznaczonej grupie docelowej. Kluczowe jest zatem wykorzystanie różnorodnych narzędzi – tak, aby na poszczególnych etapach docierać do potencjalnie zainteresowanych klientów. Poza siecią wyszukiwania oraz siecią reklamową Google, informacje o aplikacji widoczne są m.in. na Youtube. Dodatkowo kampania obejmuje działania reklamowe na popularnych portalach z kategorii: urządzanie wnętrz i budowa domu. Wykorzystywane są również inne rozwiązania digital, służące kontynuacji dialogu z użytkownikami, którzy wstępnie zainteresowali się możliwościami Designer Komandor. Za realizację kampanii odpowiada kilkuosobowy zespół, a jego pracę po stronie Media Choice koordynuje Marek Śnioch.

Kolejny lider rynku w portfolio

Marka od ponad trzech dekad jest liderem w Polsce, stale rozwijając też dystrybucję w ponad 40 krajach na świecie. – Cieszymy się, że Komandor docenił innowacyjne podejście w zaproponowanej przez nasz dom mediowy strategii. Współpraca z jedną z kluczowych w branży wnętrzarskiej firm to dla nas inspiracja do dalszego rozwoju w tym segmencie – mówi Łukasz Matyński, Head of Client Service &Partner w Media Choice.

O firmie

Media Choice – dom mediowy zajmujący się strategicznym planowaniem, kreacją oraz kompleksową obsługą projektów reklamowych, zarówno online, jak i offline. Zespół doświadczonych specjalistów, który na co dzień realizuje efektywnościowe i wizerunkowe kampanie w zakresie reklamy online. W swoich działaniach wyróżnia się optymalnym łączeniem komunikacji w kanałach digital jak również planowania i zakupu mediów tradycyjnych. Od lat specjalizuje się w kampaniach dla branży gastronomicznej, FMCG, deweloperskiej, ogrodniczej oraz beauty. Firma posiada status Partnera Premium Google oraz Facebook Marketing Partner, świadczące o najwyższej jakości, skuteczności i bezpieczeństwie prowadzonych działań. W ostatnim roku zdobyła prestiżowe wyróżnienia, m.in. w konkursie Golden Arrow w kategorii digital marketing – SEM. W ogólnopolskim badaniu efektywności domów mediowych magazynu Media & Marketing Polska 2020 Media Choice zdobył wysoką punktację w zakresie oceny zadowolenia klientów.

Więcej informacji: www.mediachoice.pl