HUSHWALL: ANGAŻUJ, INSPIRUJ I ADAPTUJ PRZESTRZEŃ Z MOBILNĄ ŚCIANKĄ BIUROWĄ

HushWall to nowość w ofercie produktów marki Hushoffice, należącej do Mikomax – producenta mebli kontraktowych i kabin akustycznych. HushWall to mobilna przegroda do elastycznego podziału biura na strefy, zapewniająca jednocześnie pionową przestrzeń do pracy. Mobilna ścianka jest zbudowana z korpusu zapewniającego możliwość konfiguracji: jako przegroda mobilna z panelem filcowym, jako ruchoma ścianka z tablicą suchościeralną i jako przestawna ścianka multimedialna z uchwytem na TV. Ścianka daje możliwość tworzenia nowych układów podziału biura i szybko dostosowuje się do zmieniających warunków pracy.

Tworzenie nowych miejsc pracy nigdy wcześniej nie było tak proste!

HushWall z powodzeniem zastąpi klasyczny flipchart, sprawdzi się podczas szkoleń i warsztatów czy zapewni elastyczny podział biura na strefy dodatkowej pracy. To produkt, który wzorem całej linii Hushoffice wspiera efektywną pracę w zmieniających się elastycznych przestrzeniach biurowych. HushWall pozwala dzielić przestrzeń biurową tak, aby na bieżąco kreować miejsca pracy dostosowane do wykonywanych zadań. Daje możliwość tworzenia nowych układów podziału biura i szybko dostosowuje się do zmieniających warunków pracy – bez konieczności angażowania instalatorów i wykonywania prac adaptacyjnych w biurze – wyjaśnia Mateusz Barczyk, Senior Brand Manager w Mikomax.

Ścianka posiada odpowiednią wagę, która zapewnia wyjątkową stabilności przy jednoczesnej łatwości jej przesuwania – produkt jest w pełni mobilny, można go obracać o 360 stopni i swobodnie przesuwać po powierzchni biura. Każdą ze stron ścianki można zaaranżować na trzy różne sposoby – jako tablicę suchościeralną zapewniającą dużą przestrzeń do pracy, jako ściankę z panelem filcowym do dzielenia biura na strefy pracy oraz jako przestrzeń do multimedialnej prezentacji materiałów, gdzie można zamontować ekran lub telewizor do pracy.

Czego potrzebują pracownicy w „nowej rzeczywistości” biurowej?

Firmy dostosowują się do zmieniających i trudno przewidywalnych warunków pracy projektując elastyczne biura, które pozwalają na prostą i szybką rearanżację miejsca pracy. Biuro jest miejscem nawiązywania relacji społecznych. Angażuje do wspólnej pracy projektowej. Inspiruje do poszukiwania najlepszych rozwiązań podczas prezentacji, warsztatów i szkoleń.

W ciągu ostatniego roku rynek biurowy mocno się zmienił. Na skutek pandemii deweloperzy w Polsce i innych krajach Europy Zachodniej wyhamowali z budową nowych biurowców. Jak wynika z raportu Walter Herz, w Warszawie w budowie jest najmniejsza ilość powierzchni biurowej od dziewięciu lat. Dlaczego? Firmy zmieniły myślenie o własnych biurach w kontekście masowej pracy zdalnej. Celem nie jest zapewnienie odpowiedniej powierzchni w przeliczeniu na pracownika, ale stworzenie miejsca do pracy w taki sposób, aby spełniało ono określone funkcje. Miejsce do pracy i spotkań można teraz zaaranżować. To podejście stało się bardzo popularne. Po pierwsze – powierzchnie biurowe stały się miejscem spotkań i burz mózgów. Codzienną pracę biurową można dziś wykonywać z domu. Po drugie – coraz więcej firm pracuje w modelach projektowych budując całe zespoły ludzi pracujących nad jakimś zadaniem. Po trzecie – mniejsze firmy mają problem z ponoszeniem kosztów wynajmu sal konferencyjnych, a stale potrzebują dostępu do elastycznych miejsc i przestrzeni do szkoleń dla pracowników.

Wyróżniki ścianki mobilnej hushWall:

  1. Korpus dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych
  2. Każdą ze stron możesz zaaranżować na trzy sposoby: panel filcowy, tablica suchościeralna, miejsce z uchwytem na TV
  3. Wbudowany przepust kablowy do podłączenia TV
  4. Szafka zamykana roletą żaluzjową, w której przechowasz wszystkie potrzebne akcesoria (mazaki, wskaźniki, papier), aby mieć je pod ręką
  5. Podstawa jezdna, która dodatkowo wpływa na stabilność ścinaki
  6. Kółka z hamulcem, które umożliwiają łatwe przesuwanie i bezpieczne użytkowanie
  7. Wymiary: wysokość 1975 mm, szerokość 1600 mm, głębokość 320 mm (głębokość wraz z podstawą jezdną 630 mm)

Więcej informacji na www.hushoffice.com.

***

Hushoffice to marka rozwiązań akustycznych klasy premium, która jest znana w ponad 40 krajach na niemal każdym kontynencie. Więcej informacji na: www.hushoffice.com oraz w social media: Facebook, Instagram, LinkedIn.

***

Dodatkowe informacje i pytania:

Marcin Ścigała, Marketing Specialist, e-mail: marcin.scigala@mikomax.pl