FurnSpin firmy Hettich zdobywa nagrodę Red Dot Design Award 2024

FurnSpin został doceniony za wyjątkową innowacyjność w kategorii “Innowacyjne produkty”

Wyróżniony tytułem Red Dot Design Award w kategorii “Innowacyjne produkty”. FurnSpin produkowany przez Hettich wprowadza do mebli elegancką dynamikę. Za jednym ruchem ręki cała szafka z pozycji otwartej może obrócić się do pozycji całkowicie zamkniętej. Zdjęcie: Hettich

W Hettich innowacje i kreatywność znajdziesz nie tylko w produktach. Innowacja jest przecież wpisana w nasze DNA. Świadczą o tym liczne prestiżowe nagrody, przyznawane naszym produktom. Także tym razem nie mogło być inaczej. Hettich niezmiennie zachwyca wysokim poziomem innowacyjności, a FurnSpin zdobywa nagrodę Red Dot Design Award 2024 w kategorii “Innowacyjne produkty”.

“Spośród licznych zgłoszeń od firm i studiów projektowych z całego świata, wyjątkowa jakość i design Waszego produktu przekonały o jego wyjątkowości nasze międzynarodowe jury! Uhonorowaliśmy to wielkie osiągnięcie nagrodą Red Dot Winner Label” – stwierdziło jury Red Dot Design Award.

FurnSpin jest inspirująco inny. Otwarte fronty lub klapy już nie przeszkadzają. W tym przypadku wyjątkowo łatwo przesuwa się większą część korpusu mebla. Zdjęcie: Hettich

Innowacyjne okucie FurnSpin przeznaczone dla segmentu produktów najwyższej jakości odchodzi od starych, utartych wzorców i wnosi do projektowania mebli twórczy rozmach. Dzięki temu wyjątkowemu okuciu i zastosowanej w nim technologii dosłownie można pokazać to, co na co dzień jest głęboko schowane w szafkach. Otwarte fronty lub klapy już nie przeszkadzają. W tym przypadku wyjątkowo łatwo i płynnie przesuwa się większą część korpusu mebla. Jeden elegancki obrót wystarczy, aby ukazał on swoje wnętrze w całej okazałości. Kolejny obrót sprawia, że z pola widzenia znika cała zawartość szafki, a użytkownik znów widzi zwartą i zamkniętą bryłę. Dzięki temu FurnSpin umożliwia realizację nowatorskich koncepcji pomieszczeń i mebli, dodając do nich nieoczekiwaną jakość designu, która wyraźnie wyróżnia się na tle standardowych rozwiązań. Charakterystyczna funkcja obracania daje użytkownikom po prostu radość i zapewnia im emocjonalne i magiczne przeżycia podczas korzystania z mebli.

Zobacz jakie nagrody za design zdobyliśmy do tej pory:
https://web.hettich.com/pl-pl/inspiracja/design-award

Więcej informacji o FurnSpin znajdziesz na stronie: https://furnspin.hettich.com/