Alchemia Współpracy marki Motiv Home ponownie na targach – tym razem w Poznaniu!

Targi Meble Polska, które odbędą się w dniach 20-23 lutego na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, będą okazją do zapoznania się z wyjątkowymi projektami mebli stworzonymi we współpracy z pięcioma polskimi studiami projektowymi: Mode:lina, Nikodem Szpunar, Izabela Brola-Cieśluk, Pawlak&Stawarski oraz Witamina D. Motiv Home zaprezentuje zarówno awangardowe, jak i klasyczne rozwiązania, w tym premierę kolekcji outdoorowej ZIPP autorstwa studia Witaminy D.

Podczas wydarzenia, Motiv Home kontynuuje założenie “Alchemii Współpracy”, oferując wykład o trendach prowadzony przez Maję Musznicką oraz dyskusje i prezentacje, które stanowią platformę do wymiany pomysłów i doświadczeń. Spotkania z twórcami i ekspertami będą okazją do pogłębienia relacji i współpracy w branży. Dodatkowo, atmosfera targów zostanie uzupełniona muzyką od znanego DJ-a Busha, tworząc przestrzeń do nieformalnych rozmów i dzielenia się inspiracjami.

Spotkanie na targach Meble Polska, odbywające się w Poznaniu w dniach 20-23 lutego 2024, w Hali 5 na Antresoli MTP, stanowi niepowtarzalną okazję do odkrycia nowości w świecie designu meblowego i ponownego odkrywania “Alchemii Współpracy” z Motiv Home.