Zarezerwuj czas – Grupa Hansgrohe na Salone del Mobile. Milano 2022

Grupa Hansgrohe na targach Salone del Mobile z nowościami łączącymi doskonały design z troską o środowisko

Prawa autorskie: Hansgrohe SE

W dniach 07 – 12 czerwca 2022 roku na targach Salone del Mobile w Mediolanie architekci, projektanci wnętrz i osoby zainteresowane designem będą mogły na własne oczy zobaczyć ekologiczne prysznice oraz kolorowe baterie na stoisku Grupy Hansgrohe podzielonym na dwa światy marek AXOR i hansgrohe. Hala 22, stoisko E 15/19.

Już za chwilę rozpoczną się największe targi branży wyposażenia wnętrz – Salone del Mobile.Milano 2022. Podczas ich trwania architekci, projektanci i miłośnicy światowej klasy designu będą mogli na własne oczy zobaczyć nowości marek AXOR i hansgrohe. Wśród nich znajdą się produkty przeznaczone do aranżacji łazienek i kuchni, które łączą w sobie aktualne trendy wzornicze oraz technologie pomagające zmniejszyć zużycie wody. Innowacyjne baterie i prysznice od Grupy Hansgrohe będzie można obejrzeć na stoisku E 15/19 w hali 22.

Grupa Hansgrohe nieustannie pracuje na pozycję lidera w dziedzinie innowacji, wzornictwa oraz odpowiedzialności za ludzi i środowisko – wyjaśnia Hans Jürgen Kalmbach, Prezes Zarządu Grupy Hansgrohe. – Od dziesięcioleci dobry design i najwyższe standardy jakości są dla nas najważniejsze. Ale w naszych produktach wykraczamy daleko poza dobrą formę: myślimy o wodzie w nowatorski sposób, traktując obcowanie z nią, jako swoistego rodzaju emocjonalne doświadczenie. Jednocześnie pamiętamy, że woda jest cennym zasobem. Z tego powodu oferujemy innowacyjne baterie i prysznice, pozwalające na jej zrównoważone zużycie, przy zachowaniu najwyższego komfortu użytkowania. Wśród prezentowanych nowości produktowych architekci i projektanci wnętrz znajdą również kolejne warianty kolorystyczne – matową czerń oraz paletę kolorów zaprojektowaną przez Barbera Osgerby’ego dla AXOR One. Fani Philippe’a Starcka z pewnością będą zachwyceni pierwszym systemem prysznicowym AXOR przeznaczonym do użytku zewnętrznego – mówi Kalmbach.

Nasze dwie marki prezentują różne światy, które jednak próbowaliśmy połączyć na wspólnym stoisku – wyjaśnia Tobias Hollerbach, Head of Corporate Architecture, Hansgrohe SE. – Marka AXOR zaprezentuje swoje produkty w artystycznie i kreatywnie zaprojektowanych miniświatach, które odzwierciedlają charakter baterii, podkreślając ich doskonały design i luksusowy charakter. Marka hansgrohe tworzy zaś ekscytujący kontrast. Cyfrowy prysznic RainTunes jest zintegrowany z różnymi sceneriami, których można doświadczyć odwiedzając nasze stoisko. Naturalne i przyjemne w dotyku materiały, płynne i miękkie struktury tworzą atmosferę odosobnienia i relaksu. Wspomniane elementy otoczone są wydmowym krajobrazem. Dzięki temu wizyta na targach przypomina relaksujący spacer po plaży, podczas którego można odkryć i doświadczyć cyfrowego i innowacyjnego świata hansgrohe – mówi Hollerbach.

___

Grupa Hansgrohe

Grupa Hansgrohe, posiadająca w swoim portfolio marki AXOR i hansgrohe, od wielu lat uznawana jest za lidera branży łazienkowej i kuchennej. Założona w 1901 roku w Schwarzwaldzie firma oferuje szeroki wachlarz produktów – baterii, głowic I systemów prysznicowych – łączących doskonałe wzornictwo, najnowsze technologie oraz najwyższą jakość wykonania. W ciągu 120-lat Grupa Hansgrohe wprowadziła na rynek wiele innowacji. Przykładem mogą być: pierwszy prysznic ręczny z wieloma rodzajami strumienia, pierwsza wyciągana bateria kuchenna i pierwszy drążek ścienny do montażu prysznica ręcznego. Aktaulnie firma posiada ponad 18 500 aktywnych praw własności. Grupa Hansgrohe to nie tylko najnowsze technologie, ale równiez doskonała jakość produktów oraz odpowiedzialność wobec ludzi i środowiska. Zrównoważona produkcja oraz projektowanie przedmiotów codziennego użytku przyczyniajacych się do ochrony zasobów naturalnych jest centralnym elementem działalności firmy. Za sprawą 34 spółek i 21 biur handlowych na całym świecie firma Hansgrohe należy do ścisłej czołówki globalnych graczy branży sanitarnej, docierając ze swoją ofertą do ponad 152 krajów. Produkty sygnowane logotypem AXOR oraz hansgrohe, wielokrotnie nagradzane w konkursach branżowych, można znaleźć m.in.: na elegankich statkach wycieczkowych, w luksusowych hotelach, w ekskluzywnych salonach spa oraz obiektach użyteczności publicznej. Wysokie standardy jakościowe Grupy Hansgohe gwarantuje siedem zakładów produkcyjnych, będących w całości własnością firmy. W 2020 roku Grupa Hansgrohe osiągnęła obrót w wysokości 1,074 miliarda euro. Zatrudnia ponad 4 700 osób na całym świecie, z czego około 60 procent pracuje w Niemczech.