Würth Polska zaprasza na jesienną edycję Dni Otwartych

Już 6 września 2022 roku rusza jesienny cykl spotkań dla profesjonalistów w sklepach stacjonarnych Würth Polska. Specjaliści z różnych branż wezmą udział w szkoleniach, zapoznają się z szeroką ofertą marki oraz będą mogli osobiście sprawdzić działanie wybranych narzędzi i produktów. Podobnie jak w poprzednich edycjach, na klientów czekają liczne atrakcje i promocje. 

Z produktami Würth Polska klienci na co dzień spotykają się w jednym z 42 punktów stacjonarnych, w sklepie internetowym lub poprzez kontakt z przedstawicielem handlowym. Dwa razy do roku – wiosną i jesienią –pojawia się okazja, by fachowcy mogli bliżej zapoznać się z ofertą marki podczas Dni Otwartych. Ruszającym we wrześniu br. spotkaniom w sklepach Würth towarzyszyć będą merytoryczne szkolenia i prezentacje dla profesjonalistów z branż takich, jak: budownictwo i instalatorstwo, motoryzacja, przemysł i produkcja, meblarstwo, ciesielstwo i stolarstwo.

Chcemy być blisko naszych klientów i odpowiadać na ich potrzeby, dlatego od wielu lat umożliwiamy profesjonalistom spotkania w sklepach stacjonarnych, tak by mogli wymienić się doświadczeniami oraz poznać szeroką ofertę Würth Polska i zwiększać swoją wiedzę branżową. Dni Otwarte do najlepsza okazja, by zobaczyć nasze narzędzia i produkty w akcji oraz skorzystać z atrakcyjnych promocji. Podczas wydarzeń do dyspozycji klientów będą eksperci Würth, którzy odpowiedzą na wszelkie pytania i pomogą dobrać produkty – mówi Alicja Rippel, Dyrektor Centrum Obsługi Klientów i Oddziałów Regionalnych Würth Polska.

W programie prezentacje i szkolenia dla profesjonalistów

Dni Otwarte będą odbywać się w wybranych 19 sklepach sieci Würth na terenie całego kraju. Wydarzenie jest organizowane przez markę dwa razy w roku, a tegoroczna edycja jesienna potrwa od 6 września do 25 października. Wykwalifikowani eksperci zaprezentują działanie narzędzi oraz poprowadzą szkolenia dotyczące m.in. diagnostyki samochodowej, narzędzi diamentowych czy cięcia i szlifowania w różnych materiałach. Będzie także mowa o profesjonalnych technikach zamocowań budowlanych, epoksydowych klejach konstrukcyjnych i aktualnych trendach w BHP czy rozwiązaniach dla meblarstwa.

Dni Otwarte odbywają się we wszystkich lokalizacjach w godzinach od 10:00 do 16:30. Pierwsze z zaplanowanych spotkań rozpocznie się 6 września w Bielsku-Białej. Wstęp na wydarzenia w poszczególnych miastach jest bezpłatny, a na uczestników czekają konkursy z nagrodami i poczęstunek.

Pełni harmonogram prezentacji znajduje się poniżej:

· Narzędzia specjalistyczne i ogólnego zastosowania – ręczne, pneumatyczne i oświetlenie

· Diagnostyka samochodowa – WOW! SNOOPER

· Demontaż zapieczonych wtryskiwaczy i świec żarowych

· Cięcie, szlifowanie i wiercenie w różnych materiałach

· Profesjonalne techniki zamocowań budowlanych

· Specjalistyczne narzędzia diamentowe dla budownictwa i instalacji

· Epoksydowe kleje konstrukcyjne o wysokiej wytrzymałości

· Nowoczesne rozwiązania dla meblarstwa – prowadnice, szuflady, akcesoria meblowe

· Bezprzewodowe elektronarzędzia M-CUBE w nowej odsłonie

· Aktualne trendy w BHP – moda na bezpieczeństwo

Wrzesień:

6.09 – Bielsko Biała, ul. Warszawska 28

7.09 – Bytom, ul. Kędzierzyńska 17A

8.09 – Częstochowa, al. Wojska Polskiego 85

13.09 – Poznań, ul. Starołęcka 7

14.09 – Kalisz, ul. Wrocławska 192-204

15.09 – Łódź, ul. Wydawnicza 1/3

20.09 – Szczecin, ul. Santocka 39 (bud. D)

21.09 – Koszalin, ul. Słoneczna 2

22.09 – Warszawa, Płowiecka 44

22.09 – Gdańsk, ul. Załogowa 2-6

27.09 – Tarnów, ul. Jana Kochanowskiego 49

29.09 – Katowice, al. Roździeńskiego 170

Październik:

4.10 – Gorzów Wielkopolski, ul. Myśliborska 22

6.10 – Zielona Góra, ul. Dworcowa 4/2

11.10 – Szczecin, ul. Pomorska 144

13.10 – Bydgoszcz, ul. Fordońska 140

18.10 – Gliwice, ul. Pszczyńska 202A

20.10 – Poznań, ul. Obornicka 117

25.10 – Warszawa, ul. Puławska 324

O Würth Polska

Würth Polska jest liderem w technice zamocowań i dystrybucji produktów dla profesjonalistów, obecnym na polskim rynku już 32 lata. To nowoczesna firma i wiarygodny, stabilny pracodawca, który zatrudnia ponad 750 pracowników, z czego ponad 500 w Dziale Sprzedaży podzielonym na 7 obszarów – Auto, Cargo (w tym Agro), Drewno, Budownictwo, Metal, Instalacje i Budownictwo Inwestycje. Würth Polska posiada 42 sklepy stacjonarne oraz rozbudowany sklep internetowy, który zapewnia możliwość zakupów 24h na dobę bez wychodzenia z domu. Centrala firmy i nowoczesne centrum logistyczne znajdują się w Warszawie. Koncern prowadzi sprzedaż wyłącznie firmom i osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Więcej informacji o Würth Polska pod linkiem.

 

O grupie Würth

Grupa Würth została założona w 1945 r. w Niemczech. Obecnie składa się z ponad 400 samodzielnych firm, rozmieszczonych w ponad 80 krajach na wszystkich kontynentach. Zatrudnia ponad 83 tys. osób, z czego ponad 33 tys. to przedstawiciele handlowi. Würth to również ponad 3,7 mln klientów. Zgodnie z rocznym sprawozdaniem finansowym, w 2021 r. Grupa Würth osiągnęła łączną sprzedaż na poziomie 17,1 mld EUR.