Wielki powrót złota i miedzi

Najmodniejsze wnętrza nie mogą się obejść bez dodatków, które tworzą klimat.  GTV w swojej najnowszej kolekcji uchwytów przygotowało coś wyjątkowego dla miłośników eleganckiej prostoty z nutą retro.

Akcesoria meblowe to element, który często stanowi zwieńczenie mebla i wprowadza świeży styl do wnętrza. Wśród trendów w aranżacji przestrzeni da się wyczuć powrót do odważnych kolorów, które w nowoczesnych zestawieniach prezentują nowe, subtelne oblicze. Mowa o złocie i miedzi, kojarzonych kiedyś z przepychem i blichtrem, a które dziś coraz częściej spotykamy w naszych domach.

W nowej, złotej kolekcji GTV znalazły się uchwyty Octavio i Nord w komplecie z gałką, nawiązujące designem do stylu loftowego i vintage. Dostępne w subtelnym złotym mosiądzu, idealnie dopasują się do wnętrz z nutą industrializmu. Dobrze skomponują się z białą zabudową w minimalistycznej kuchni i z drewnianymi frontami w salonie. Wprowadzą odrobinę niewymuszonej elegancji do każdego wnętrza.

Miedziane dodatki stały się hitem w aranżacji wnętrz. Do najpopularniejszej kolekcji klasycznych uchwytów GTV o prostym designie – UZ-819 – dołączył kolor miedziany. Szeroki wybór rozstawów: 96, 128, 160, 192, 256, 320 gwarantuje wiele możliwości aranżacji, np. dopasowania do wąskich i szerokich frontów. Ciekawą propozycją może być uchwyt Marsala o muszelkowym kształcie, dostępny teraz w miedzi i złocie. Te kolory idealnie łączą się z modnym ostatnio granatem na frontach szafek, przywołując na myśl prowansalskie kuchnie.

W ofercie nowości GTV nie brakuje klasycznej czerni. Wspomniane już uchwyty  Octavio i Nord wraz z gałką pojawiły się również w czarnych kolorach. Będą świetnym pomysłem na ozdobienie białych mebli w kuchni, salonie, łazience, w przestrzeniach użytkowych i restauracyjnych. Biel i czerń to powrót od klasyki i aktualnie najmodniejsze połączenie kolorystyczne.

GTV