Weź udział w ULTRA PORANKU z REJS

Premierowe rozwiązania, funkcjonalne innowacje, aktualne trendy wzornicze, fachowe porady, a do tego świetna atmosfera, aromatyczna kawa i pyszne przekąski – oto w skrócie program spotkań ULTRA PORANKI REJS, które odbywać się będą od 12 czerwca do 14 lipca w oddziałach autoryzowanych dystrybutorów firmy REJS w całym kraju.

ULTRA PORANKI to cykl wyjątkowych spotkań branżowych, podczas których stolarze będą mogli zapoznać się z propozycjami produktowymi marki REJS. Wśród prezentowanych akcesoriów, obok doskonale znanych już i sprawdzonych systemów, nie zabraknie nowości – szuflad ULTRA Box i nowych, innowacyjnych produktów z linii Maxima PURO.

– Ultraporanki to świetna okazja do spotkania z naszymi handlowcami, zapoznania się z ofertą, a także rozmowy o nowych rozwiązaniach i produktach, które niedawno miały premierę – jak np. nowe szuflady UltraBox.  A to wszystko w towarzystwie przepysznej kawy i smacznego śniadania – mówi Joanna Posadzy, Dyrektor Marketingu firmy REJS.

Podczas ULTRA PORANKÓW, od godz. 9 do 13, będzie można uzyskać szczegółowe informacje na temat poszczególnych rozwiązań, a także fachowe porady dotyczące ich montażu. Mało tego, uczestnicy spotkań będą mogli liczyć na specjalne rabaty na akcesoria i komponenty meblowe.

A oto harmonogram ULTRA PORANKÓW:

12 czerwca Rypin, 13 czerwca Elbląg, 14 czerwca Lublin, 15 czerwca Bydgoszcz, 16 czerwca Gdynia, 19 czerwca Toruń, 20 czerwca Płock, 21 czerwca Siemianowice Śląskie, 22 czerwca Jelenia Góra, 23 czerwca Luboń, 26 czerwca Suwałki, 27 czerwca Łomża, 28 czerwca Bralin, 29 czerwca Świętochłowice, 30 czerwca Zielona Góra, 3 lipca Rybnik, 4 lipca Gosławice, 5 lipca Białystok, 6 lipca Szczecin, a także 10 lipca Biłgoraj (Furnifit), 11 lipca Olsztyn (Fest), 12 lipca Lublin (Carmin), 13 lipca Łodź (Dekor-płyt), 14 lipca Wrocław (Kraft).

W każdym punkcie handlowym odbędzie się jeden ULTRA PORANEK.

Serdecznie zapraszamy!

www.rejs.eu www.e-rejs.eu

Firma REJS jest jednym z wiodących producentów i dystrybutorów akcesoriów i komponentów meblowych, działających na rynku polskim i zagranicznym.

Portfolio przedsiębiorstwa obejmuje elementy wyposażenia mebli do kuchni, łazienki i garderoby jak np. systemy szuflad, cargo, zestawy do segregacji odpadów, zawiasy, prowadnice i uchwyty. Ofertę uzupełniają komponenty meblowe – płyty, laminaty i materiały kompozytowe pod marką Dekores.

U podstaw sukcesu REJS leży: 30 lat doświadczenia, profesjonalna kadra, rodzinne wartości, nacisk na innowacje, a także perfekcyjna znajomość branży. FOT. REJS