Warsaw Home Furniture – Międzynarodowe Branżowe Targi Meblarskie

Największe w Polsce Międzynarodowe Branżowe Targi Meblarskie Warsaw Home Furniture Expo to europejskie targi przemysłu meblarskiego. Wydarzenie skupia się całkowicie na jednym z najważniejszych filarów branży wnętrzarskiej. Jest to pozycja obowiązkowa dla architektów wnętrz, osób prowadzących biznes, czy pasjonatów.

Warsaw Home Furniture to wydarzenie, w którym udział wezmą wystawcy z całego świata. To idealne miejsce do wyszukania inspiracji, zapoznania z najnowszymi innowacjami i trendami gałęzi meblarskiej, wymiany poglądów i doświadczeń z firmami oraz specjalistami branży. To doskonała platforma zarówno dla wystawcy, do promocji i nawiązania cennych kontaktów z kontrahentami, jak i dla klientów indywidualnych, chcących tchnąć we wnętrze swojego domu powiew świeżości.

Obecni podczas Warsaw Home Furniture Expo będą przedstawiciele najbardziej liczących się w Europie grup zakupowych. Wśród nich znajdą się najważniejsze sieci salonów meblowych, hurtownie i dystrybutorzy mebli, a także sklepy internetowe oferujące największą wariantywność wyboru dla klientów biznesowych i indywidualnych. Wydarzenie odbędzie się w kontraktacyjnej formule, która znacząco ułatwia rozszerzenie łańcuchów dostaw. Tym samym stanowi ono najbardziej prestiżową platformę biznesową w branży.

Imprezy, które odbywają się 07-11-2023

Organizator:

WARSAW HOME EXPO SP Z O.O.

 +48 518 739 124
 info@warsawexpo.eu
 https://warsawexpo.eu/

Miejsce:

Ptak Warsaw Expo
Al. Katowicka 62
05-830 Nadarzyn,
mazowieckie, Poland

Telefon: +48 518 739 124