Urok dębu z charakterem – dekor Artisan firmy Interprint

Dekor Artisan z oferty Interprint wiernie odwzorowuje piękno majestatycznego dębu. Taki rysunek drewna – z bogactwem detali, odcieni i głębią struktury – świetnie wpisuje się w zainteresowanie naturalnymi akcentami we wnętrzach, dzięki którym wystrój staje się bardziej przytulny oraz przyjazny dla domowników.

Na powierzchni dekoru Artisan może dostrzec malownicze, nieregularne usłojenie oraz ciemne, niemalże czarne sęki. To one nadają mu wygląd dojrzałego, nadgryzionego zębem czasu drewna. Dekor można wybarwiać w wielu różnych kierunkach kolorystycznych, dzięki czemu łatwo dobrać odpowiedni wariant do najróżniejszych aranżacji wnętrz – od klasycznych i bogato stylizowanych po chłodniejsze w wyrazie aranżacje nowoczesne czy loft. Wszędzie, gdzie się pojawia, zachwyca zarówno głębią barw, jak i wyrazistymi rysunkami dębiny. Największą popularnością cieszy się wersja dekoru odwzorowująca kolor naturalnego drewna.

Wszechstronne możliwości zastosowania dekoru Artisan sprawiają, że jest on niezwykle elastyczny pod względem aranżacyjnym. Fantastycznie prezentuje się solo – jako główny wzór we wnętrzu, jak również w postaci akcentu. Dekor można z powodzeniem stosować na frontach mebli, blatach, na ścianach, a także podłogach. Dostępny jest w ofercie praktycznie wszystkich producentów płyt meblowych – m.in. w firmie Pfleiderer pod numerem R20315.

Dzięki ponadczasowemu urokowi, jakim charakteryzuje się rysunek dębu, wnętrza aranżowane z wykorzystaniem dekoru Artisan są zawsze na czasie, a co najważniejsze, zaspokajają potrzebę ciepła i przyjaznego klimatu. Przebywanie w nich staje się zaś czystą przyjemnością. Ze względu na to Artisan cieszy się ogromną popularnością i mocno zaznaczył swoją obecność w wyposażeniu wnętrz.