Trendbook 2019 od Black Red White. Niech ten rok będzie piękny!

Black Red White kreuje trendy w urządzaniu wnętrz! Pod logotypem marki po raz pierwszy ukazał się niemal 50-stronnicowy materiał z przeglądem najpopularniejszych trendów na 2019 rok. To nie tylko zbiór popularnych tendencji aranżacyjnych, ale również mnóstwo inspiracji i pomysłów, wzbogaconych o praktyczne porady ekspertów.

Trendbook Black Red White to materiał, który powstał z myślą o zmieniających się trendach w designie i przenikających się stylach. Nie brakuje w nim nowości i hitów wnętrzarskich, ale znajdziemy tam również trendy, które zatoczyły koło i po latach powracają na swoje miejsce. Coś dla siebie znajdą tu zarówno miłośnicy współczesnego minimalizmu, a także Ci, którzy tęskno spoglądają w stronę minionych czasów i starają się żyć w zgodzie z naturą. Na łamach materiału Trendy Black Red White pokazuje pełen przekrój swojej oferty, ciekawych rozwiązań i produktów, wzbogacając je o paletę modnych kolorów Dekoral.

Moda we wnętrzach dynamicznie się zmienia, dlatego w materiale nie zabrakło również porad i wskazówek doświadczonych ekspertów. O tym, co ważne w adaptowaniu poszczególnych trendów opowiadają: projektantka wnętrz Magda Borowiak – Wróblewska, krytyk designu Magda Kochanowska oraz eksperci Black Red White: Joanna Chybowska Kaczmarek, Barbara Żerdzicka oraz Arkadiusz Kuczmaszewski.

Czy złoto i welwet to zgrana para? Czy rzeczywiście wracamy do natury? Jaki kolor zastąpił popularną miętę i jak stosować we wnętrzach kolor terakoty? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań można znaleźć w Trendbooku Black Red White.

Trendbook Black Red White można pobrać  tutaj.