TOP3 materacy JYSK według polskich Influencerów

Sieć sklepów JYSK zaprosiła do swojego sklepu grupę wybranych twórców internetowych, którzy po dawce wiedzy praktycznej oraz samodzielnych testach w studiu materacy wybrali TOP3 materacy JYSK według kryteriów: wygody i komfortu snu, jakości oraz funkcjonalności. Na podium znalazły się trzy materace z serii Gold.

Każda osoba ma indywidualne preferencje co do kryteriów, jakie powinien spełniać materac. Jednak skupiając się na tym, co jest wspólne w oczekiwaniach co do zdrowego snu, czyli komfort dla kręgosłupa, wypoczynek i regeneracja dla ciała można stworzyć podium z najbardziej rekomendowanych produktów. Twórcy internetowi, którzy gościli w sklepie JYSK umieścili na podium trzy materace serii Gold: Gold S100, Gold F110 i Gold F40.

 


Materac Gold S100

Dwustronny materac sprężynowy z dwoma poziomami twardości i sprężynami wielokieszeniowymi, podzielony na 7 stref komfortu zapewniającymi ergonomiczne podparcie. Wyściełany przepuszczającym powietrze lateksem i pianką poliuretanową z jednej strony oraz pianką wysokoelastyczną z drugiej strony. Lateks skutecznie odprowadza nadmiar ciepła. Elastyczne, pikowane poszycie nadające się do prania. Poszycie z regulującym temperaturę i wilgoć włóknem COOLMAX®.


Materac Gold F110

Materac piankowy z 7 strefami komfortu zapewniającymi dobre, komfortowe podparcie. 4 cm rdzeń z elastycznej pianki Comfort+, 16 cm pianki poliuretanowej i 4 cm redukującej napięcie pianki termoelastycznej AIR. Pianka termoelastyczna AIR szybko i dokładnie dopasowuje się do kształtu ciała, nawet w chłodnym środowisku spania. Z żelem chłodzącym na wysokości bioder. Nadające się do prania poszycie z chłodzącym polietylenem z jednej strony.


Materac Gold F40

Materac piankowy o dwóch poziomach twardości i z 7 strefami komfortu zapewniającymi ergonomiczne podparcie. Rdzeń o gr.2 cm z włókna kokosowego, 12 cm pianki poliuretanowej oraz 5 cm redukującej napięcie pianki termoelastycznej, która dokładnie dopasowuje się do kształtu ciała. Nadające się do prania poszycie.


Wydarzenie specjalne JYSK dla twórców internetowych

Wybór TOP3 materacy JYSK odbył się podczas dedykowanego wydarzenia promocyjnego. Uczestnicy mieli możliwość obejrzeć najnowszą produkcję CANAL+ “Kiedy ślub?”, leżąc swobodnie na materacach i czując się jak w domowej przestrzeni. Studio zostało zaaranżowane na potrzeby odpoczynku i relaksu poprzez dodatki w postaci: poduszek, kocy, narzut, a widzowie otrzymali sety kinowe w postaci popcornu, nachosów, jak i sety domowe w postaci wygodnych kapci i szlafroków z asortymentu JYSK.

Gościem specjalnym wydarzenia była Masza Wągrocka, jedna z głównych bohaterek nowej produkcji CANAL+ “Kiedy ślub?”