Szynaka Meble zorganizowało pionierskie spotkanie on-line Szynaka Days 2020

W dniach 21-24.09.2020 zorganizowaliśmy spotkanie online z Partnerami Biznesowymi z całego świata pod nazwą Szynaka Days 2020. Było to w tym trudnym czasie kolejne, cenne doświadczeniem, które  z pewnością będzie inspiracją do kontynuowania międzynarodowej wizji rozwoju naszej firmy. Rozmowy on-line nigdy nie zastąpią bezpośrednich spotkań z naszymi Klientami ale dzięki efektywnemu wykorzystaniu narzędzi i możliwości, jakie stwarza nowoczesna technologia cyfrowa mogliśmy po raz kolejny porozmawiać i zacieśnić wzajemne relacje biznesowe.

Obecna sytuacja na świecie postawiła przed nami ogromne wyzwanie, któremu odważnie stawiliśmy czoła. Przeformułowaliśmy wieloletnią tradycję organizowania w formie bezpośredniej Targów Partnerskich Producentów Mebli w Iławie w wydarzenie online. Dzięki nowoczesnym technologiom zorganizowaliśmy pionierski, wirtualny event dedykowany polskiej i światowej branży meblowej. Mimo dzielących nas setek, a nawet tysięcy kilometrów odległości udało nam się odbyć indywidualne rozmowy z Partnerami Biznesowymi i tym samym skupić w jednym miejscu i jednym czasie przedstawicieli firm będących pionierami meblarstwa na świecie. Cztery dni intensywnych, wirtualnych spotkań i rozmów poprzedzonych interesującymi prelekcjami pozwoliły nam nie tylko poszerzyć wiedzę na temat aktualnej, globalnej sytuacji na rynku meblowym, ale przede wszystkim ocenić możliwości dalszego rozwoju polskiej branży meblowej na tle problemów, z którymi się aktualnie borykamy.

Otwarcie w tym trudnym dla nas wszystkich czasie pierwszego w Grupie Meblowej Szynaka zakładu produkującego meble tapicerowane Classic Sofa w Lidzbarku, które zainaugurowało Szynaka Days 2020 jest zapowiedzią intensyfikacji globalnych działań, które pozwolą nam tworzyć różnorodne meble dedykowane przyszłości oraz rozwijać potęgę naszej firmy i polskiej branży meblowej na świecie. Państwa obecność i tak liczny udział w rozmowach online to dla nas dowód na to, że Szynaka Meble, dzięki ugruntowanej pozycji i intensywnej pracy jest chętnie wybieraną i cenioną na całym świecie marką, będącą swoistą wizytówką polskiego meblarstwa na arenie międzynarodowej.

Dziś produkty sygnowane logo Szynaka Meble wyróżnia nie tylko wysoka jakość wykonania i nowoczesny, światowy design, ale przede wszystkim gwarancja bezpieczeństwa użytkowania, które są efektem nowoczesnego i sterylnego procesu produkcji, podczas którego są przestrzegane najsurowsze, międzynarodowe standardy higieniczno-sanitarne, co mogli dostrzec uczestnicy spotkania online w prezentowanym materiale filmowym. Priorytetem naszej strategii rozwoju jest zapewnienie użytkownikom naszych mebli gwarancji komfortu i bezpieczeństwa. Stosowane we wszystkich zakładach rygorystyczne procedury i rozwiązania technologiczne wyprzedzają obecnie panujące normy bezpieczeństwa i technologie, dzięki czemu umiemy szybko i skutecznie reagować w sytuacjach wyjątkowych. Każdego dnia w tym trudnym dla nas wszystkich czasie podejmujemy wspólnie z naszymi Partnerami wyzwania, zwiększające tempo naszego rozwoju, sięgając po najnowocześniejsze osiągnięcia w zakresie bezpieczeństwa i technologii produkcji. Czujemy się w pełni odpowiedzialni za każdy mebel wyjeżdżający z naszych fabryk, bowiem sztuka meblarska ma dla nas nie tylko wymiar biznesowy ale przede wszystkim wywodzi się z pasji, indywidualnych wartości i prawie 65 letniego doświadczenia.

Jesteśmy dumni, że w nowej rzeczywistości mogliśmy po raz kolejny spotkać się z tak szerokim gronem Partnerów Biznesowych, zaprezentować w bogatej ofercie produktowej siłę i różnorodność produkcyjną fabryk Grupy Meblowej Szynaka.