Szynaka-Meble Sp. z o.o. laureatem konkursu Dobra Firma 2021

Miło nam poinformować, że Firma Szynaka-Meble Sp. z o.o została laureatem nagrody Dobra Firma 2021 w kategorii Najlepszy Inwestor i Firma wspierająca inwestycje Warmii i Mazur.

Związek Przedsiębiorców i Pracodawców wybrał najlepsze firmy z województwa warmińsko-mazurskiego. W gronie laureatów – najbardziej i najszybciej rosnących przedsiębiorstw województwa – znalazła się nasza firma. Laureaci i zwycięzcy w konkursie Dobra Firma wyłonieni zostali w czterech kategoriach: Najlepszy Inwestor, Najlepszy Innowator, Efektywny Pracodawca oraz Efektywna Firma.

– Przedsiębiorczość, to narodowa cecha Polaków, to cecha wyjątkowa i bezcenna, szczególnie w tych trudnych czasach, jakie mamy obecnie. ZPP wyróżnia i nagradza najlepsze polskie firmy i ich właścicieli, którzy mimo przeciwności konsekwentnie idą do przodu, inwestują, wdrażają innowacje oraz zapewniają stabilne i przyjazne pracownikom miejsca pracy. To wyjątkowe przedsiębiorstwa, zadziwiające nas swoją innowacyjnością, pomysłowością i rozmachem działania powiedział podczas uroczystej gali online Cezary Kaźmierczak, Prezes Związku Przedsiębiorców i Pracodawców.

W ramach procesu kwalifikacyjnego eksperci Związku Przedsiębiorców i Pracodawców starannie przeanalizowali kilkuletnie wyniki finansowe dostarczone przez wywiadownię Info Veriti, a także profile działalności, potencjał innowacyjny i rozwojowy oraz reputację szerokiej listy firm z regionu. Po ocenie danych zespół ekspertów wybrał grupę  najbardziej prężnie działających przedsiębiorstw, z których wybrano zwycięzców.

– Bardzo się cieszę, że kapituła konkursu Dobra Firma doceniła Szynaka Meble w kategorii Najlepszy Inwestor i Firma wspierająca inwestycje Warmii i Mazur. Mimo niełatwego roku, nie rezygnujemy z pozycji bardzo aktywnego inwestora i ambasadora polskiej i lokalnej gospodarki. Realizacja polityki opartej na inwestycjach, nowoczesnych technologiach, kompleksowym portfolio i stabilności finansowej jest skutecznym  i właściwym kierunkiem naszej międzynarodowej intensyfikacji. Otrzymana nagroda to przede wszystkim docenienie pracy profesjonalnego i w pełni zaangażowanego zespołu pracowniczego, wspólnie z którym każdego

dnia prowadzimy w poszczególnych zakładach Grupy Meblowej Szynaka złożone procesy inwestycyjne. Rozwijając się w Polsce i na arenie międzynarodowej niezmiennie podkreślamy nasze przywiązanie do regionu Warmii i Mazur, miejsca, w którym od początku istnienia bije serce naszej firmy. Dlatego nagrody takie jak ta mają dla nas szczególną wartość i motywują do dalszego rozwoju – powiedział Dyrektor Marketingu Michał Szynaka.