Systemy szuflad SB10 od AMIX

Od kilku sezonów szuflady skutecznie wypierają standardowe szafki z przestrzeni kuchennej. Do dyspozycji mamy nowoczesnej konstrukcji systemy do zabudowy szuflad. Cechuje je minimalistyczny design, funkcjonalność i wszechstronność zastosowania. Takie rozwiązania pozwalają maksymalnie wysunąć szufladę na zewnątrz w celu pełnego wglądu do jej zawartości, a ciche domykanie sprawia, że użytkowanie szuflad jest bardziej komfortowe.

Ofertę firmy AMIX wzbogaciła nowa wersja Systemu Box przeznaczonego do zabudowy szuflad – SB10 Slim Box. Jedyny system w Polsce  w którym frezowanie dna szuflady jest zbędne.  Wsuwając dno w boki eliminujemy jego wystawanie poza obrys szuflady.

Innowacyjny system wyposażony w ultracienkie płaszcze boczne charakteryzuje się nowoczesnym  oraz gładkim wzornictwem. Spełnia wysokie wymagania wytrzymałościowe, funkcjonalne i estetyczne. Zmniejszony rozmiar boków i wysokie obciążenie dynamiczne 40 kg pozwoli nam na zagospodarowanie dodatkowej przestrzeni wewnątrz szuflady. Nowa konstrukcja opiera się na wysokiej klasy prowadnicach z funkcją miękkiego domykania, gwarantując bezproblemową pracę przez wiele lat.

Spośród dwóch kolorów z nowej gamy kolorystycznej, czterech wysokości oraz siedmiu długości boków stworzymy szufladę na miarę naszych potrzeb i upodobań.

 

Dostępny w:

– czterech wysokościach: 62,5, 88, 126, 172, 238 (mm) (mm)

– siedmiu długościach: 270, 300, 350, 400, 450, 500, 550 (mm)

– dwóch wersjach: do standardowych szuflad z uchwytami lub w wersji push

– dwóch kolorach: biały, antracyt

 

Cechy produktu:

– pełny wysuw, cichy domyk

– obciążenie do 40 kg

– pełna regulacja

– prosty montaż i demontaż

 

Zobacz na: www.amix.pl