Świętuj we własnym stylu

I na co dzień, i od święta, nastrój w domu kreują ludzie. To spotkania w gronie bliskich tworzą wyjątkową atmosferę świątecznych dni. Niezależnie od tego, czy nadchodzący okres Bożego Narodzenia i Nowego Roku spędzamy w licznym gronie czy kameralnie, miło gdy ten czas upływa w nieco odmienionej domowej scenerii. A świąteczne akcesoria i dekoracje wykonane własnoręcznie cieszą oko jeszcze bardziej. Po inspiracje warto zajrzeć na profile Wnętrza VOX na Facebooku i Instagramie. 

 

„Świętuj po swojemu”, zachęca VOX, jak zawsze stawiając człowieka i jego indywidualne potrzeby na pierwszym miejscu. Kontynuując akcję „Porozmawiajmy o wnętrzu”, styliści marki przygotowali świąteczne aranżacje stołów uwiecznione na fotografiach oraz cykl inspirujących filmików DIY. Dzięki nim każdy może wykonać bożonarodzeniową dekorację wedle własnych upodobań. Zobaczcie, jak stworzyć piękny wieniec, który ozdobi Wasze drzwi, okno lub stół. Jedyne, czego potrzebujecie
to odrobina wolnego czasu i kilka łatwych do zdobycia elementów.

http://bit.ly/DIYwieniec

 

W większości domów królową świątecznych aranżacji jest choinka – może w tym roku postawicie na jej niestandardową wersję? Zachęcamy do obejrzenia filmiku VOX, w którym poznacie tajniki stworzenia niezwykłego drzewka. Ta własnoręcznie wykonana kompozycja może zastąpić tradycyjną choinkę, gdy brakuje Wam miejsca, bądź uzupełnić wnętrze o kolejny zimowy element. Wystarczy dobrać detale ozdobne w Waszych ulubionych kolorach i do dzieła!

http://bit.ly/DIYchoinka

 

Więcej inspiracji znajdziecie na Facebooku Wnętrza VOX https://www.facebook.com/WnetrzaVOX/

 

 

O marce VOX:

VOX to marka wnętrzarska o unikatowym i uzupełniającym się portfolio produktów oraz usług związanych z urządzaniem mieszkań i domów. W VOX wierzymy, że prawdziwa wolność zaczyna się w domu, a to jak mieszkamy ma ogromny wpływ na nasze życie. Dlatego nasze produkty powstają w odpowiedzi na realne potrzeby człowieka, w oparciu o metodologię design thinking. Pracują nad nimi multidyscyplinarne zespoły, w skład których, oprócz projektantów, wchodzą psychologowie, etnografowie czy socjologowie; a naszym celem jest nieustanny rozwój i dostarczanie kompleksowych rozwiązań wnętrzarskich. W ten sposób powstają stylistycznie dopasowane do siebie kolekcje mebli, podłóg, drzwi, dodatków oraz systemów ściennych i elewacyjnych.

 

VOX to także sieć salonów wyposażenia wnętrz w całej Polsce oraz platforma sprzedaży on-line vox.pl. Prawdziwą wolność tworzenia zapewniamy także konsumentom w ponad 50 k