Świąteczna organizacja – wkłady kratkowe i skrzynki na Twoje ulubione akcesoria

Chociaż do świąt został ponad miesiąc, to zarówno witryny sklepowe jak ich wnętrza  nie dają nam o tym zapomnieć. Tuż po zniknięciu pomarańczowych dyń pojawiły się choinki i Mikołaje, a perfekcyjne panie domu z kanałów społecznościowych organizują kalendarz adwentowy świątecznego sprzątania. Jak w tym wszystkim nie zwariować i czerpać przyjemność  ze sprzątania? Z odpowiedzią przychodzą piękne organizery od PEKA 

Fot. mat. prasowe Peka 

Okiełznanie ulubionych drobiazgów to wyzwanie dla każdego, kto ma w swojej garderobie paski, krawaty, apaszki, okulary, spinki do mankietów …. I jeszcze miliony innych, absolutnie niezbędnych akcesoriów. Czyli w praktyce problem dotyczy niemalże każdego każdego z nas. Kto nigdy nie zgubił okularów przeciwsłonecznych? Właśnie. Dlatego lepiej opracować taki ergonomiczny system, który pomoże w bezpiecznym przechowywaniu różnych akcesoriów.  

 – Przedstawiamy indywidualny, spersonalizowany sposób przechowywania, który powstał na podstawie naszych własnych potrzeb. To nowa linia organizerów w formie kratek na akcesoria. Umożliwiają one takie zaplanowanie wnętrza szuflad czy przestrzeni w garderobie, która idealnie harmonizuje się z potrzebami użytkowników. Można w nich poukładać nie tylko paski czy krawaty, ale również inne drobiazgi, które lubisz. – mówi Anita Łopatka marketing manager PEKA 

Przygotowano do wyboru pięć różnych modeli segregatorów, które można dowolnie konfigurować w trzech lub czterech rzędach i są one przeznaczone zarówno do głębokich jak i płytkich szuflad. Wykonane ze szlachetnego materiału jakim jest drewno, dają gwarancję trwałości i zachowania piękna na długie lata. 

  

Wkłady świetnie komponują się z matami w strukturze weluru AGO Flock. 

Kratki o wymiarze 10×10 cm umożliwiają wygodne wyjmowanie zwiniętych pasków. Natomiast większa przegroda na okulary ma wymiary 17×10 cm, co umożliwia przechowywanie ich nawet w większym etui. 

Własna układanka 

Jak stworzyć swoją własną konfigurację kratek na przechowywanie akcesoriów? To zależy od Ciebie! Podpowiadamy, że możesz stworzyć konfigurację zestawiając kratki i drewniane skrzynki.  

Eleganckie skrzynki wykonane z drewna to propozycja marki PEKA, którą opracowano, na przechowywanie akcesoriów. Co je różni od kratek? Skrzynki mogą być wykorzystywane zarówno w łazience jak i kuchni. W łazience można w nich przechowywać kosmetyki, akcesoria kosmetyczne, a zwłaszcza takie, które mają tendencję do przewracania się. Ile razy Twoje ulubione perfumy groziły rozbiciem, ponieważ mają piękną, ale niestabilną butelkę? Wiemy, że perfumy to bardzo indywidualna i osobista rzecz, często ceniona ponad wszystkie inne. W takiej skrzyneczce są zdecydowanie bardziej bezpieczne niż na niezabezpieczonej, śliskiej półce łazienkowej. Skrzynki można dowolnie zestawiać ze sobą lub z wkładami kratkowymi. Skrzyneczki występują w czterech różnych wymiarach. 

A jak można je wykorzystać w kuchni? Ułóż w nich niewymiarowe kuchenne akcesoria, takie, które nie mieszczą się we wkładzie na sztućce. Tego rodzaju kuchenne drobiazgi często są potrzebne podczas gotowania, a skrzynkę można łatwo wyjąć z szuflady i po prostu wziąć ze sobą na blat. Pudełka można ułożyć w szufladzie według własnego pomysłu. Piękna, drewniana faktura i kolor doskonale współgrają z matą antypoślizgową w czarnym lub antracytowym kolorze, a zastosowanie maty dodatkowo zabezpiecza szufladę. 

Poszukiwanie spersonalizowanych rozwiązań, które ułatwiają życie wypływa z zamiłowania  marki PEKA do ergonomii. Jak wiemy „diabeł tkwi w szczegółach” i drobiazgach do przechowywania, które często trudno uporządkować, a potem znaleźć. Praktyczne drewniane segregatory ułatwiają ich organizację i przechowywanie.   

– Przetestowaliśmy te rozwiązania w własnych szufladach, są po prostu wygodne!  – mówi  Anita Łopatka 

Teraz porządek w szufladach zostanie na zawsze, nie tylko od święta. 

 

Więcej przydatnych informacji na stronie: https://peka.pl 

Fot. mat. prasowe Peka