Spotkajmy się na Warsaw Home!

Spotkajmy się na Warsaw Home!

Tysiące gości, setki premier, dziesiątki prelekcji i debat – zbliżająca się szósta edycja targów Warsaw Home zapowiada się wyjątkowo ciekawie. Wśród ponad 700 wystawców nie zabraknie i nas – firmy REJS! Będziecie? Jeśli tak, już teraz zapraszamy do odwiedzenia naszej ekspozycji. Będziemy na Was czekać na D2.08!

Rozpoczynające się 19 października Warsaw Home to jedno z najważniejszych i największych spotkań branżowych, na którym nie wypada nie być. W tym roku, w Nadarzynie swoje pomysły i rozwiązania pokaże ponad 700 wystawców! Cieszymy się, że i my będziemy w tym doborowym towarzystwie. Podczas targów zaprezentujemy nasze najnowsze propozycje. Co dokładnie będziecie mogli zobaczyć?

Podczas Warsaw Home, oprócz sprawdzonych akcesoriów REJS, pokażemy nowe rozwiązania m.in. z cieszącej się olbrzymim zainteresowaniem ekskluzywnej linii Maxima PURO. Jakie? Jeszcze nie powiemy. Możemy tylko obiecać, że na naszej ekspozycji znajdzie się wiele godnych uwagi systemów do kuchni, łazienki i garderoby, a także modne uchwyty i oświetlenie. Ale to nie wszystko. W specjalnie wydzielonej i zaaranżowanej Strefie Projektanta, zaprezentujemy również cały wachlarz rozwiązań Dekores. Przypomnijmy, że pod tym brandem kryje się aż 5 wyjątkowych marek: AGT, KRION, ABET Laminati, Stylfront i Panmar, dostarczających komponenty pozwalające tworzyć najpiękniejsze meble i wnętrza.

Szczegóły naszej oferty będziecie mogli spokojnie przeanalizować w targowej REJS café. Zapewniamy nie tylko miejsce do rozmowy i/lub skupienia, ale również pyszną kawę. Wszystkich, którzy uważnie śledzą nowinki wzornicze, z pewnością zainteresuje nasz nowy Trendbook. Na Warsaw Home pokażemy go po raz pierwszy! A w nim – podsumowanie najważniejszych zmian w świecie designu, nowe pomysły i kierunki, a także mnóstwo inspiracji.

Co jeszcze znajdzie się w programie? Sporo atrakcji. Warto wziąć udział w specjalnie przygotowanym konkursie „Koło Fortuny”. Na zwycięzców czekają nagrody! Poza tym mamy dla Was tysiące kuponów zniżkowych na zakupy w placówkach REJS.

A wszystko to w hali D na stoisku D2,08. Będziecie z nami?! My będziemy czekać!

www.rejs.eu www.e-rejs.eu