Slim Box HD – z pełną regulacją 3D

Ciesząca się uznaniem i powodzeniem seria Slim Boxów niezmiennie od lat jest absolutnym bestsellerem sprzedaży w firmie Amix. W ofercie znajduje się wersja systemu przeznaczonego do zabudowy szuflad – SB HD. Jest to rozwiązanie, w którym frezowanie dna szuflady jest zbędne. Ostatnią nowością jest zaś wersja SB HD z pełną regulacją 3D.

Innowacyjny system, wyposażony w ultracienkie płaszcze boczne, charakteryzuje się nowoczesnym oraz gładkim wzornictwem. Spełnia on wysokie wymagania wytrzymałościowe, funkcjonalne i estetyczne. Zmniejszony rozmiar boków i wysokie obciążenie dynamiczne 40 kg pozwala na zagospodarowanie dodatkowej przestrzeni wewnątrz szuflady. Wytrzymałość 80 000 cykli, gwarantuję bezproblemową pracę przez wiele lat.

SB HD jest dostępny w: czterech wysokościach: 88, 126, 172, 238 (mm), siedmiu długościach: 270, 300, 350, 400, 450, 500, 550 (mm), dwóch wersjach: do standardowych szuflad z uchwytami lub w wersji push, dwóch kolorach: białym i antracytowym. Spośród dwóch kolorów z gamy kolorystycznej, czterech wysokości oraz siedmiu długości boków stworzymy szufladę na miarę naszych potrzeb i upodobań.

W naszej ofercie, poza innowacyjnymi szufladami SLIM BOX HD, mamy praktyczne akcesoria, które ułatwią Ci przechowywanie niezbędnych produktów. Wysokiej klasy mocowania, przegrody, panele wewnętrzne, a także praktyczne wkłady na sztućce to elementy, które dodają naszym szufladom funkcjonalności, a Tobie pomagają w łatwy sposób zorganizować ich zawartość.

Więcej na Amix.pl