Schattdecor rozbudowuje impregnację

Ekspert w branży powierzchni dekoracyjnych największym zakładem impregnującym w Ameryce Łacińskiej

Ekspert w branży powierzchni dekoracyjnych – firma Schattdecor  osiągnął możliwości impregnacyjne w Ameryce Łacińskiej na poziomie 220 milionów metrów kwadratowych rocznie. Dzięki temu przedsiębiorstwo stało się największą, niezależną firmą impregnującą w regionie.

Schattdecor do Brasil informuje o uruchomieniu nowego kanału impregnującego PMI XXIII oraz dodatkowego, nowego reaktora żywicznego. W sumie firma Schattdecor posiada pięć kanałów impregnacyjnych oraz dwa reaktory żywiczne. Osiągając wydajność produkcyjną na poziomie 220 milionów metrów kwadratowych rocznie przedsiębiorstwo stało się największą, niezależną firmą impregnującą w Ameryce Łacińskiej.

Jest to najlepszy dowód na to, że światowy lider wierzy w potencjał tego regionu, w rozwój produkcyjny swoich klientów oraz w możliwości otwarcia się na nowe rynki zbytu. Inwestycje są odpowiedzią przedsiębiorstwa na oczekiwania klientów i rynku. Zarząd firmy podkreśla wzmożoną koncentrację na rozwoju produktów i rozwiązań, które charakteryzuje dopasowanie do potrzeb odbiorców oraz wysoki poziom konkurencyjności.

„W ostatnich dwóch latach uruchomiliśmy dwa dodatkowe, nowoczesne kanały impregnacyjne i podwoiliśmy naszą wydajność produkcyjną w stosunku do roku 2020. Równolegle potroiliśmy naszą produkcję żywic i dodatków. Dzięki temu możemy zagwarantować przez kolejne pięć lat potrzebną na tym rynku wydajność. Jesteśmy więc doskonale przygotowani na rozwój branży i dobrze funkcjonujemy także w okresach wahań i niestabilności gospodarczych”, podkreśla Gerson Souza, dyrektor zakładu Schattdecor do Brasil.

 

Więcej na: https://www.schattdecor.com/