Rusza konkurs PORTA DRZWI „O!Twórz Mieszkanie – najlepsze komentarze”

Rozpoczął się konkurs na najlepsze komentarze pod zgłoszeniami w ramach akcji organizowanej przez markę PORTA DRZWI „O!Twórz Mieszkanie”, której celem jest wyłonienie najpiękniejszego mieszkania w Polsce. Zadaniem uczestników jest opisanie, dlaczego najbardziej podoba im się biorące udział w akcji mieszkanie i jakie drzwi z Top Kolekcji Porta najlepiej by do niego pasowały. Do wygrania jest 10 kart prepaid o wartości 500 zł każda. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 12 kwietnia 2019 roku.

– Właśnie zakończyliśmy pierwszy etap akcji „O!Twórz Mieszkanie”, w którym uczestnicy przesyłali zdjęcia, opisy i historie mówiące o tym, jak powstawały wnętrza ich domów. Wpłynęło do nas ponad 1300 zgłoszeń. Teraz przed jury nie lada wyzwanie, czyli wybór zwycięzcy, którego poznamy już 29 marca. Ale zabawa trwa nadal – tym razem naszą uwagę skupiają komentarze pod zgłoszeniami. Jesteśmy ciekawi, jak inni oceniają konkursowe wnętrza i jakie drzwi Porta według komentujących sprawdziłyby się w nich najlepiej – mówi Artur Pęksyk, dyrektor Pionu Sprzedaży i Marketingu w PORTA KMI POLAND.

Aby wziąć udział w konkursie, należy skomentować zgłoszenie przesłane w ramach akcji „O!Twórz Mieszkanie” logując się za pomocą konta na Facebooku, Twitterze lub Disqus – specjalnej wtyczki umożliwiającej komentowanie na stronie organizatora konkursu. W treści należy wyjaśnić, dlaczego dane wnętrze podoba się komentującemu i jakie drzwi z Top Kolekcji Porta (https://www.porta.com.pl/topkolekcje) będą do niego pasować. Komentarze można publikować do 31 marca br., przy czym uczestnicy mogą dostarczyć więcej niż jeden wpis. Lista zwycięzców „O!Twórz Mieszkanie – najlepsze komentarze” zostanie umieszczona na stronie internetowej organizatora (www.otworzmieszkanie.pl), a autorzy zostaną dodatkowo poinformowani o zwycięstwie pod swoimi wpisami.

Partnerami akcji „O!Twórz Mieszkanie” są Dzień Dobry TVN, magazyn Dobre Wnętrze oraz portal Homebook.pl.

 

Więcej informacji na stronie konkursu otworzmieszkanie.pl.

***

PORTA DRZWI to polska marka wysokiej jakości drzwi przeznaczonych do mieszkań, domów i budynków użyteczności publicznej. Oferuje szeroki wybór drzwi wewnątrzlokalowych w różnych rodzajach wykończenia – lakierowanych, w syntetycznej okleinie lub fornirze, drzwi wejściowe, zewnętrzne, a także techniczne. Wszystkie produkty Porta wykonane są z materiałów bardzo dobrej jakości, z najwyższą starannością o szczegóły, dlatego co miesiąc do swoich domów i mieszkań wybiera je 20 tys. Polaków. Dostępne w szerokiej gamie zarówno nowoczesnych, jak i klasycznych wzorów, skrzydła Porta z powodzeniem wkomponują się w każde wnętrze. Dzięki możliwości wykonania dowolnie zaprojektowanego wzoru frezowania można dopasować je do indywidualnej, nawet najbardziej wyszukanej aranżacji. PORTA DRZWI to marka firmy PORTA KMI POLAND – największego producenta drzwi w Europie Środkowo-Wschodniej. Więcej na www.porta.com.pl.