Reunion na Orgatec: Nowy Styl i Kusch+Co zaprezentują nowe rozwiązania dla biur przyszłości

  • Nowy Styl i Kusch+Co połączyły siły i zapraszają na wspólne stoisko podczas targów Orgatec 2022
  • Producent mebli zaprezentuje łącznie 28 nowych produktów z portfolio obydwu marek
  • Integracja, przynależność i równowaga – te nowe potrzeby post-pandemicznej rzeczywistości znajdują swoje odzwierciedlenie w koncepcji stoiska

Po czterech latach, 25 października 2022 roku, wiodące międzynarodowe targi nowoczesnych środowisk pracy Orgatec w Kolonii ponownie otworzą swoje drzwi dla odwiedzających. W tym roku producent mebli biurowych Nowy Styl wraz z należącym do niego brandem Kusch+Co zaprezentują się na wspólnym stoisku i przedstawią łącznie 28 nowych produktów będących odpowiedzą na zmieniające się potrzeby współczesnego świata pracy.

Podczas pandemii nasz świat doświadczył wielu zmian, a nowo zdefiniowane wymagania przyczyniły się do rozwoju biur, czego przykładem są: networking wewnątrz organizacji, „team spirit”, równowaga między życiem zawodowym a prywatnym oraz środowisko sprzyjające większej efektywności w pracy. Te potrzeby były punktem wyjścia dla koncepcji “Reunion”, którą Nowy Styl i Kusch+Co obrazują na swoim stoisku.

Reunion w tym roku ma dla nas wiele różnych znaczeń mówi Karolina Manikowska, Marketing & Workplace Director, Nowy Styl. To spotkania z naszymi klientami i kontrahentami, ale także nowa funkcja biur: łączenie ludzi, tworzenie im przestrzeni do integracji i równowagi oraz zapewnianie im poczucia przynależności. To również jedno wspólne stoisko, które łączy Nowy Styl i Kusch+Co – nasze dwie marki z komplementarnymi ofertami. Ich produkty będą dzieliły tę samą przestrzeń w strefach integracyjnych: kawiarnianej i powitalnej, a także będą eksponowane osobno w dedykowanych im częściach stoiska.

Zwiedzanie stoiska Nowego Stylu i Kusch+Co da wyobrażenie o nowym modelu biura jako miejsca odpowiadającego na post-pandemiczne potrzeby. Strefy integracyjne powitają gości przytulnymi wykończeniami i naturalnymi materiałami, co sprzyja nieformalnym rozmowom. Wyjątkową przestrzenią będzie strefa agile, którą można łatwo dostosować do aktualnych potrzeb odwiedzających. Strefa ta będzie prezentować inne rozwiązania w każdym dniu targów – to doskonały powód, aby przyjść na stoisko więcej, niż raz.

Odkryj 28 nowych produktów Nowego Stylu i Kusch+Co

Idea Reunion nie byłaby możliwa bez nowych produktów, które powstały w odpowiedzi na potrzeby post-pandemicznej rzeczywistości.

WithME, Nowy Styl – krzesło w 100% odzwierciedlające nową kulturę pracy, promujące pracę zespołową, mobilność i gotowość do przełączania się pomiędzy projektami, współpracownikami i miejscami. Ze względu na kompaktowe rozmiary i niewielką wagę, WithME jest idealnym krzesłem również do domowego biura.

eUP3 PRO, Nowy Styl – elektryczne biurka z regulacją wysokości sprawiają, że życie biurowe z dnia na dzień staje się łatwiejsze i zdrowsze. Dodatkową zaletą eUP3 PRO jest niezwykle prosty sposób montażu, do którego nie potrzeba prawie żadnych narzędzi.

XIO 2.0 składane biurko z zasilaniem akumulatorowym, Nowy Styl – to inteligentne rozwiązanie dla nowoczesnych miejsc pracy w trybie agile, gdzie elastyczne i mobilne meble są bardziej niż mile widziane!

XiliumG, Nowy Styl – gamingowa wersja legendarnego Xilium – zaawansowanego obrotowego fotela biurowego. Jesteśmy pewni, że znana nam technologia może być odpowiedzią na potrzeby graczy.

bSpace, Nowy Styl – możesz myśleć, że to tylko biurko, ale my uważamy, że bSpace jest konfigurowalnym podstawowym meblem dla Twojego biura.

Privi, Nowy Styl – swobodnie dzieli przestrzeń i zapewnia odrobinę prywatności. Konstrukcja lameli pozwala na elastyczne kształtowanie ścian i paneli oraz ich szybkie zwijanie po zakończeniu pracy.

Souly, Nowy Styl – designerskie krzesło, które uosabia kreatywne rozwiązania. Doskonale pasuje do wszystkich przestrzeni biurowych, w których głos zabiera kreatywność.

X-Line, Nowy Styl – zadbaj o siebie i działaj w najzdrowszy możliwy sposób. X-Line to fotel biurowy stworzony z myślą o Twojej codziennej misji.

eModel 2.0 – rozumiemy Twoją potrzebę ruchu. eModel 2.0 daje możliwość pracy w pozycji siedzącej i stojącej w dowolnym momencie bez żadnego wysiłku.

Xilium Counter – wysokie stoły są integralną częścią nowoczesnych biur. Użyteczność takich mebli jest największa, gdy towarzyszą im krzesła obrotowe z regulacją wysokości, takie jak Xilium Counter.

MeeThink, Nowy Styl – w jakim celu spotykamy się przy stole? Aby coś przemyśleć, popracować, porozmawiać, odpocząć? Opowiedz nam o swoich oczekiwaniach, abyśmy mogli zaproponować stół, który będzie optymalnym rozwiązaniem.

Naudu, Nowy Styl – w każdej chwil relaksu, nieformalnej rozmowy czy oczekiwania na spotkanie zasługujesz na komfort. Naudu tworzą przyjazną i przytulną atmosferę.

Tilkka, Nowy Styl – w dzisiejszych czasach największym luksusem nie są towary! Liczą się wrażenia, wspomnienia i doświadczane emocje. Motto Tilkka brzmi: ciesz się tym, co tu i teraz!

Offa, Nowy Styl – zestaw inteligentnych, wielofunkcyjnych, elastycznych i mobilnych mebli spełniających oczekiwania w miejscach pracy, które na co dzień funkcjonują w stylu agile.

Utila, Nowy Styl – użyteczny, ponadczasowy, inspirujący oraz dający się lubić i przystosować fotel biurowy. To Twoje zaplecze w codziennym życiu biurowym.

Vapaa, Nowy Styl – nazwa krzesła pochodzi od fińskiego słowa “vapaa”, które oznacza niezajęty i jasny stan umysłu. Mamy nadzieję, że krzesło Vapaa będzie pomocne w uwolnieniu Twojego umysłu, cokolwiek robisz.

Oxo, Nowy Styl – dzielenie przestrzeni, miejsce do siedzenia na chwilę i możliwość przechowywania rzeczy – do wszystkich tych celów służy Oxo!

Peri, Nowy Styl – zwinne przestrzenie wymagają inteligentnych rozwiązań. Spójrzcie na tę piękną wieżę, która skrywa zestaw puf i stolik, aby zapewniać bardziej komfortowe spotkania.

Brainy, Nowy Styl – czy to możliwe, abyś sam mógł stworzyć własne miejsce do skupienia? A po pracy po prostu je złożyć i sprawić, by zniknęło? Wypróbuj nasz produkt koncepcyjny i przekaż nam swoją opinię.

V-Care, Kusch+Co – stworzone z myślą o wygodzie użytkownika krzesło łączy w sobie postępowy design i walory higieniczne. Wytrzymała i lekko zakrzywiona skorupa siedziska zdaje się formować wokół ciała użytkownika, aby poprawić komfort siedzenia.

Creva soft-seating, Kusch+Co – uniwersalne i elastyczne, miękkie siedziska Creva zostały zaprojektowane, aby uczynić pracę bardziej wygodną. Dostępne w szerokiej gamie odmian, od jednoosobowych sof po rozbudowane konfiguracje.

Creva table, Kusch+Co – niezwykła seria biurek, która z powodzeniem przenosi estetykę wzorniczą mebli domowych do środowisk biurowych. Idealne do stref Connect & Create w biurze – do nieformalnych spotkań w cztery oczy oraz do pracy zespołowej.

Creva stool, Kusch+Co – język projektowania stołków Creva jest w całości oparty na geometrii koła, co skutkuje wyraźnym, minimalistycznym wyglądem. Linia składa się ze stołków i stołków barowych, dostępnych z drewnianą lub metalową ramą, uzupełnionych o ławkę.

Creva wall, Kusch+Co – doskonałe rozwiązanie do tworzenia przestrzeni typu roomin-room. Wraz z miękkim siedziskiem, stołem lub taboretem Creva stworzy celową enklawę, w której ludzie znajda miejsce na spotkania, chwile skupienia lub relaksu.

BeWise, Kusch+Co – kwintesencja postulatu “forma podąża za funkcją”. Krzesło łączy w sobie wszystkie cechy, takie jak łatwe układanie w stosy, łączenie w rzędy i mobilny pulpit, które sprawiają, że jest to idealne rozwiązanie dla przestrzeni konferencyjnych, szkoleniowych i seminaryjnych.

Genaya, Kusch+Co – ta modułowa seria miękkich siedzisk jest idealna do tworzenia nieskończenie wielu konfiguracji. Łatwo konfigurowalne moduły charakteryzujące się miękką geometrią mogą być dostosowane do potrzeb każdej przestrzeni.

Bound, Kusch+Co – ta inspirująca seria mebli została zaprojektowana przez Karima Rashida. Z jednej strony jest uosobieniem współczesnego designu, a z drugiej, dzięki miękkim liniom, emanuje aurą przytulności, dodając każdej przestrzeni zapraszającego charakteru.

Embla, Kusch+Co – wykonana w całości z drewna bukowego, Embla wnosi naturę i biophilic touch do każdego wnętrza. Jej charakterystyczna sylwetka harmonizuje z miękkimi liniami i wyraźnymi krawędziami. Embla doskonale nadaje się do biur, poczekalni, kawiarni czy stołówek.

Przyjdź na nasze stoisko i poznaj projektantów nowych produktów

25.10.2022 (WTOREK), GODZ. 16:00 Hala 7.1, Stoisko C-030 E-031
Zapraszamy na spotkanie z Martinem Ballendatem, designerem WithME – produktu wyróżnionego German Innovation Award ’21 Special. Podczas prezentacji Martin opowie o procesie projektowym oraz o zamyśle, jaki stoi za jego najnowszym dziełem dla brandu Nowy Styl. W ramach prelekcji, designer WithME przybliży również sam produkt oraz odpowie na pytania.

26.10.2022 (ŚRODA), GODZ. 11:00 Hala 7.1, Stoisko C-030 E-031
Zapraszamy na spotkanie z Justusem Kolbergiem, projektantem krzesła V-Care – najnowszego produktu brandu Kusch+Co, który został nagrodzony Red Dot Design Award 2022. Podczas spotkania Justus opowie o swoich inspiracjach, a także weźmie udział w dyskusji z odwiedzającymi.

Dowiedz się więcej: https://pl.nowystyl.com/pl/orgatec2022/  


O NOWYM STYLU
Nowy Styl (www.nowystyl.pl) to europejski lider kompleksowych rozwiązań meblowych dla przestrzeni biurowych i miejsc użyteczności publicznej. Dostarcza usługę wyposażania wnętrz w oparciu o analizę specyfiki i potrzeb klienta, efektywności, organizacji pracy, ergonomii i akustyki. Rozwiązania i wiedzę o organizacji biur prezentuje w Office Inspiration Centre w Krakowie i 33 showroomach m.in. w Londynie, Paryżu, Warszawie i Berlinie.

O KUSCH+CO
Kusch+Co (www.kusch.com) to brand doceniany na całym świecie za doskonałą jakość i wyjątkowy design mebli oraz rozwiązań specjalistycznych dla sektora healthcare i terminali pasażerskich. Dla Kusch+Co jakość od zawsze jest niezastąpiona. Ten koncept tyczy się nie tylko produktów, ich designu, materiałów i precyzji, lecz również całościowego podejścia. Ponieważ to człowiek jest w centrum zainteresowania brandu, Kusch+Co chce dać mu jakość, która będzie wspierać jego dynamiczny styl pracy i życia, jego codzienność i środowisko, w którym się obraca.