Radość, Atrakcje, Doświadczenie – ROADshow Festool 2021

Już 20 września startuje Festool Roadshow 2021. Zapraszamy Cię do spotkania w jednym z 17 miast w Polsce. Przygotowaliśmy moc atrakcji, ciekawe pokazy elektronarzędzi i atrakcyjne konkursy, a dla każdego kto zarejestruje się wcześniej prezent powitalny.

Na Roadshow spotkasz najlepszych specjalistów od elektronarzędzi – naszych Doradców Technicznych.

Zobacz nowości od Festool

Na każdym z przystanków Roadshow spotkasz się z fachowcami, którzy o elektronarzędziach Festool wiedzą wszystko – naszymi Doradcami Technicznymi. To oni odpowiedzą na pytania i udzielą fachowej porady wszystkim zainteresowanym. Ponadto zaprezentują nowości, wśród których będzie m.in. frezarka górnowrzecionowa OF 1010 R, zagłębiarka TSC 55 K oraz zakrętarkę udarową TID 18 wraz z akumulatorem 4.0 Ah Li-HighPower Compact.

17 różnych lokalizacji, tak aby dotrzeć do wszystkich zainteresowanych.

Uczestnicy będą mogli również zobaczyć na żywo działanie technologii SawStop w stolikowej pilarce tarczowej TKS 80, dzięki której ryzyko najpoważniejszych urazów, zostało zredukowane do minimum.

Atrakcyjne konkursy

Na każdym z przystanków Roadshow 2021 zapraszamy do udziału w konkursie „Bijemy rekord z szyną FS – razem możemy dalej” na najdłuższe połączenie szyn. Każdy uczestnik, który zabierze na Roadshow szynę Festool, dostanie prezent w postaci okularów przeciwsłonecznych lub czapki z daszkiem, a po zakończeniu całej trasy Roadshow 2021 wyłonimy zwycięskie miasto, z którego uczestnicy otrzymają bluzy Festool!

Tysiące kilometrów, moc atrakcyjnych konkursów i wiele ciekawych spotkań na Roadshow 2021.

Zapraszamy również na konkurs „Pod właściwym kątem”, na najbardziej precyzyjne ustawienie pod kątem nowej szyny prowadzącej FS. Liczy się dobre oko i odrobina szczęścia! Nagroda główna to zestaw energii SYS3 ENG 18V 2×5,2/TLC6 o wartości ponad 1500 zł, drugie miejsce otrzyma lampkę roboczą SYSLITE UNI (769079), trzecie miejsce to zestaw gadżetów Festool.

Dla wszystkich branż

Roadshow 2021 przygotowaliśmy na potrzeby wszystkich fachowców. Dla branży stolarskiej odbędzie się jedenaście spotkań – od 20 września do 2 października. Natomiast dla specjalistów z sektora remontowo-budowlanego przygotowaliśmy pięć spotkań – od 11 do 16 października. Dla tych, którzy zarejestrują się wcześniej na stronie www.festool.pl/roadshow przewidzieliśmy prezenty powitalne, termokubki Festool. Aby otrzymać kubek, należy wypełnić formularz na stronie najpóźniej do godz. 8:00 w dniu wybranego wydarzenia oraz zachować w formie cyfrowej lub drukowanej kupon.

Zapraszamy do udziału w wielu atrakcyjnych konkursach na Roadshow 2021.

Do zobaczenia na Roadshow 2021!

Zobacz trasę i harmonogram spotkań na: www.festool.pl/roadshow