Radaway na Targach ISH we Frankfurcie

W dniach 11-15 marca 2019 r. we Frankfurcie nad Menem odbędą się największe międzynarodowe targi branży wentylacji, klimatyzacji, ogrzewania, instalacji sanitarnych oraz wyposażenia łazienek. Wśród wystawców po raz kolejny pojawi się firma Radaway. Producent komfortowych i designerskich kabin prysznicowych oraz brodzików zaprezentuje swoje najnowsze i flagowe produkty.

Targi ISH to jedno z najważniejszych wydarzeń w Europie, skupiające jednocześnie ponad 2 500 marek z branży wodno-sanitarnej. Nie mogło zabraknąć na nich firmy Radaway. Marka podczas pięciodniowego spotkania (11-15 marca) przedstawi wiodące modele oraz propozycje z linii Hypnotic, czyli stylowe i oryginalne kabiny z czarnymi elementami. Odwiedzający stoisko F15 w Hali 3.0 będą mieli również okazję, jako pierwsi zobaczyć nową serię kabin (5 modeli z czarnymi i 19 z chromowanymi profilami) oraz nowe modele brodzików. Nie zabraknie także prezentacji usługi laserowego grawerowania, dzięki której wygrawerowany wzór staje się ciekawą ozdobą każdej kabiny.

Wszystkie wystawiane kabiny charakteryzuje nowoczesny design i komfort użytkowania. Modele zabezpieczone są powłoką hydrofobową EasyClean®, chroniącą przed zanieczyszczeniami oraz dostępne są w autorskim programie „Na miarę”, który umożliwia dopasowanie ich wymiarów do indywidualnych potrzeb.

Zapraszamy na stoisko Radaway: F15, Hala 3.0


Radaway to producent wysokiej jakości, komfortowych i jednocześnie designerskich kabin prysznicowych. Firma w Polsce działa od 2002 roku, z powodzeniem promuje i sprzedaje też produkty za granicą.

Dzięki wykorzystywaniu najnowszych technologii, stosowaniu materiałów najwyższej jakości oraz zaangażowaniu w proces twórczy, Radaway od lat pozostaje ekspertem w dziedzinie kabin prysznicowych. W ofercie firmy znaleźć można ponadto drzwi wnękowe, parawany nawannowe, brodziki prysznicowe tradycyjne i podpłytkowe oraz akcesoria m.in. syfony, elementy uszczelniające i środki pielęgnacyjne.

Wieloletnie doświadczenie sprawiło, że marce udało się znaleźć rozwiązania dla nawet najbardziej problematycznych wnętrz łazienek. Autorski program „Na miarę” daje możliwość dopasowania kabin prysznicowych do nietypowych pomieszczeń – mała powierzchnia, skosy, wnęki, belki czy stropy nie są już problemem.

Produkty Radaway charakteryzuje nowoczesny design. Producent oferuje możliwość personalizacji  kabiny, dzięki nowoczesnej technologii grawerowania laserowego. Pozwala ona nanieść na szkło dowolne wzory, napisy, a także własne zdjęcia klienta. Metoda ta jest wyjątkowo trwała i jej efekty pomimo upływu czasu nie zmieniają swoich właściwości.

Oprócz produkcji Radaway zajmuje się także profesjonalnym doradztwem oraz służy pomocą podczas montażu, polecając certyfikowanych instalatorów. Dodatkową wartością marki jest fakt, że jej produkty powstają w Polsce, w Swarzędzu pod Poznaniem.

Radaway tworzy rzeczy praktyczne, poprawiające komfort życia.