Radaway na targach 4 Design Days

W minioną niedzielę zakończyły się Targi 4 Design Days. Rekordową, 4. edycję wydarzenia odwiedziło ponad 25 tysięcy miłośników designu. Uczestnicy mieli okazję wziąć udział w wykładach, warsztatach, spotkaniach z gwiazdami telewizji i projektantami, i przede wszystkim – zobaczyć najnowsze kolekcje wiodących marek branży wnętrzarskiej. Wśród nich znalazł się Radaway.


W dniach 26-27 stycznia na 4DD spotkało się tysiące pasjonatów designu zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Targi były świetną okazją do tego, by poznać ofertę czołowych producentów, porozmawiać o trendach oraz najnowszych rozwiązaniach. Wizyta u Radaway z pewnością zapadnie na długo w pamięci i stanie się dla wielu inspiracją podczas kreowania wnętrz. Podczas 4DD odbyła się premiera kabin prysznicowych Hypnotic, czyli modeli łączących szkło z czernią, charakteryzujących się elegancją, klasą i jednocześnie siłą kontrastu. Hypnotic według Radaway to nowy sposób na czerń – przyciągającą uwagę i podkreślającą szlachetność materiałów oraz oryginalny wystrój łazienki. Nowe, wyraziste modele w wersjach black to tylko część ekspozycji. Na stoisku eksperci demonstrowali również możliwości programu „Na miarę” umożliwiającego dopasowanie produktu nawet do najbardziej nietypowej sytuacji projektowej oraz kabiny z wygrawerowanym wzorem. A wszystko to w stylowej przestrzeni, która z daleka hipnotyzowała niebywałą estetyką. Propozycje cieszyły się ogromną popularnością, o czym świadczy szeroka publiczność oraz odzew na portalach społecznościowych.

Uczestnicy dni otwartych 4 Design Days 2019 brali także udział w wielu wykładach i warsztatach. Podczas „Maratonu kuchenno-łazienkowego” mieli okazję poznać przedstawiciela firmy, który przybliżył ofertę Radaway. Podczas panelu poruszone zostały także tematy dotyczące obowiązującej mody i związanymi z nią pomysłami marki.

 


Radaway to producent wysokiej jakości, komfortowych i jednocześnie designerskich kabin prysznicowych. Firma w Polsce działa od 2002 roku, z powodzeniem promuje i sprzedaje też produkty za granicą.

 

Dzięki wykorzystywaniu najnowszych technologii, stosowaniu materiałów najwyższej jakości oraz zaangażowaniu w proces twórczy, Radaway od lat pozostaje ekspertem w dziedzinie kabin prysznicowych. W ofercie firmy znaleźć można ponadto drzwi wnękowe, parawany nawannowe, brodziki prysznicowe tradycyjne i podpłytkowe oraz akcesoria m.in. syfony, elementy uszczelniające i środki pielęgnacyjne.

Wieloletnie doświadczenie sprawiło, że marce udało się znaleźć rozwiązania dla nawet najbardziej problematycznych wnętrz łazienek. Autorski program „Na miarę” daje możliwość dopasowania kabin prysznicowych do nietypowych pomieszczeń – mała powierzchnia, skosy, wnęki, belki czy stropy nie są już problemem.

 

Produkty Radaway charakteryzuje nowoczesny design. Producent oferuje możliwość personalizacji  kabiny, dzięki nowoczesnej technologii grawerowania laserowego. Pozwala ona nanieść na szkło dowolne wzory, napisy, a także własne zdjęcia klienta. Metoda ta jest wyjątkowo trwała i jej efekty pomimo upływu czasu nie zmieniają swoich właściwości.

 

Oprócz produkcji Radaway zajmuje się także profesjonalnym doradztwem oraz służy pomocą podczas montażu, polecając certyfikowanych instalatorów. Dodatkową wartością marki jest fakt, że jej produkty powstają w Polsce, w Swarzędzu pod Poznaniem.

Radaway tworzy rzeczy praktyczne, poprawiające komfort życia.