Przyszłość technologii branży obróbki drewna zmienia się dziś. Dołącz do Wood Tech Expo

Wood Tech Expo to wiodące branżowe wydarzenie dedykowane producentom działającym w dziedzinie meblarstwa i obróbki drewna. W dniach 25-27 maja odbędzie się w PTAK Warsaw Expo.

Jak jest cecha wspólna wiodących wydarzeń branżowych? To, że wywodzą się one z potrzeby rynku. Takim eventem jest Wood Tech Expo, czyli impreza powstała na bazie Międzynarodowych Targów Przemysłowych, Warsaw Industry Week. Pięć lat doświadczenia w organizacji tego wydarzenia, godziny rozmów z wystawcami i dokładne sondowanie zapotrzebowania branży stoją za stworzeniem wiodącego eventu w dziedzinie meblarstwa i obróbki drewna, Wood Tech Expo. Początkowo był on jedynie strefą targów przemysłowych, teraz jest główną platformą biznesową dla tego sektora.

Pozwoliła na to najnowocześniejsza w Europie przestrzeń PTAK Warsaw Expo. Na 10 000 m2 będzie można spotkać 120 branżowych liderów.

Wood Tech Expo – miejsce spotkań liderów branży

Wood Tech Expo jest eventem o szerokiej skali tematycznej. Wśród jego wystawców można znaleźć przedsiębiorców handlujących drewnem, komponentami do produkcji mebli i surowcami. Ponadto, podczas wydarzenia pojawią się producenci narzędzi, maszyn i urządzeń dla przemysłu drzewnego i tartacznego, a także urządzeń do pozyskiwania, zrywki i transportu drewna. W imprezie udział wezmą ci, którzy na co dzień zajmują się drewnem, panelami i obróbką powierzchni, a także wykończeniem i dekoracjami. Nie zabraknie producentów odzieży specjalistycznej, maszyn leśnych i do cięcia, CNC, a także konstrukcji i domów z drewna. Będą wszyscy ci, dla których branża obróbki drewna i meblarska jest codziennością i chcą zadbać o jej rozwój.

W tej grupie znaleźli się między innymi Teknika Industry Technologies, Infotec CNC, Wood-Mizer, BizeA, Sturmer, Polska Grupa CNC, IMA Schelling Group.

Nie tylko biznesowa strefa wystawiennicza, ale i edukacja

Każde wydarzenie organizowane w branżowej przestrzeni PTAK Warsaw Expo cechuje się nie tylko wyjątkowymi na skalę międzynarodową możliwościami i narzędziami networkingowymi, ale również warstwą edukacyjną, która pozwala rozwinąć biznes.

Nie inaczej będzie w przypadku Wood Tech Expo, podczas którego zaplanowano konferencję o tytule „Sytuacja w branży przemysłu drzewnego”. Podczas niej eksperci i liderzy rynku omówią aukcje systemowe na II półrocze, przedstawią dane na temat eksportu drewna z Polski, a także propozycje zmian w zasadach sprzedaży drewna. Dodatkowo, skupią się na innowacjach technologicznych w branży i omówią sytuację na Wschodzie z łączeniem na żywo z ekspertami w Ukrainie.

Unikatowym na skalę krajową będzie zaprezentowanie nowego projektu organizacji drzewnych „Koalicja na rzecz polskiego drewna”. Wszystko po to, by chronić państwowy produkt i zadbać o lokalnych producentów.

Już dziś zarejestruj się za darmo i odbierz bilet na Wood Tech Expo. Więcej informacji można znaleźć na stronie: woodwarsawexpo.com/rejestracja.

Wood Tech Expo
25-27 maja
PTAK Warsaw Expo
Nadarzyn, k. Warszawy
woodwarsawexpo.com