Pojemne meble do łazienki – organizacja i estetyka w jednym

Pojemne meble to element obowiązkowy każdej łazienki. Odpowiednia ilość miejsca do przechowywania pozwala łatwiej utrzymać porządek, a nie da się ukryć, że łazienka, w której oddajemy się relaksowi, powinna być schludna i uporządkowana. Dlatego w tym artykule przyjrzymy się meblom na naprawdę wielkie potrzeby – oto propozycje, które warto rozważyć.

Meble na wielkie potrzeby

Pojemne meble do łazienki odgrywają kluczową rolę w aranżacji tego pomieszczenia, zarówno pod względem funkcjonalnym, jak i estetycznym. Dzięki nim możliwe jest przechowywanie wszystkiego co niezbędne, a przecież nie mówimy jedynie o kosmetykach, ale również o środkach czystości, artykułach higienicznych czy płynach do prania. Czasem zdarza się też, że w łazience trzymamy mop z wiadrem, którego przecież nie da się zamknąć w standardowej szafce.  Pojemne meble zapewniają ład na półkach i porządek w szufladach. Dzięki nim łazienka jest nie tylko bardziej estetyczna, ale też komfortowa.

Brakuje miejsca? Postaw na moduł!

Brak miejsca do przechowywania to zazwyczaj zmora małej łazienki. Co zatem zrobić w sytuacji, kiedy przydałaby się dodatkowa szafka, ale miejsca brak? Rozwiązaniem są meble modułowe, np. z kolekcji Stilla marki NAS. Modułowość pozwala na zestawianie kilku szafek ze sobą. Możemy dzięki temu tworzyć pojemne szafy na całą ścianę, rozległe komody, albo zabudowę wnęk. Można też umeblować nimi puste ściany nad misą WC czy pralką. W ten sposób wykorzystamy miejsca, które dotychczas nie były zagospodarowane, a mogą posłużyć jako dodatkowa przestrzeń do przechowywania. Kolekcja Stilla obejmuje szeroki wybór szafek o wielu wymiarach i wariantach, dzięki czemu dopasujemy zabudowę do każdej przestrzeni.

Pojemne i stylowe

Pojemne i jednocześnie stylowe meble do łazienki? To możliwe z kolekcją modułową Metro System od NAS, która oferuje bryły w trzech odcieniach wykończenia: ponadczasowej bieli, modnej matowej czerni i w dekorze naturalnego drewna. Trzy opcje kolorystyczne pozwolą urządzić łazienkę w dowolnym stylu. W serii Metro System znajdziemy szafki w wielu wymiarach, w tym takie o głębokości jedynie 15 centymetrów – idealne do zabudowywania płytkich wnęk. Do wyboru są dwa modele uchwytów (w chromie, czerni oraz złocie) oraz opcjonalnie – geometryczne nóżki, które gwarantują pełną stabilność mebli nawet pod dużym obciążeniem.