Poetic Black – dodaj klasy Twojemu wnętrzu

Czerń to od wielu lat kolor reprezentujący styl i klasę, nie tylko w modzie czy życiu codziennym, ale także w architekturze wnętrz. Eleganckie czarne elementy dekoracyjne subtelnie współgrają z niemal każdym wystrojem. Nowa propozycja od TechniStone® to konglomerat kwarcytowy Poetic Black z kolekcji Serenity, który będzie idealnym rozwiązaniem dla stylowego wnętrza.

 

Konglomerat kwarcytowy Poetic Black marki TechniStone® to niepowtarzalne rozwiązanie dla niemal każdego wnętrza. Elegancki wzór jest odpowiedzią na obecnie panujące światowe trendy. Poetic Black będzie idealnym elementem zarówno minimalistycznego stylu, jak i klasycznie urządzonego wnętrza. Głęboki odcień czerni doda pomieszczeniu wyjątkowego charakteru, a białe użylenia urozmaicą jego styl.

 

Nowa propozycja TechniStone® idealnie sprawdzi się zarówno jako element dekorujący ścianę czy podłogę, ale także jako wyjątkowy blat kuchenny czy ciekawe schody.

Konglomerat kwarcytowy Poetic Black i jego niezwykły wzór może wspaniale współgrać z białymi z szarymi elementami wnętrza. Ta uniwersalna i stylowa propozycja może zostać zastosowana zarówno w kuchni, łazience jak i innym pomieszczeniu.

 

Poetic Black jako obicie ścian w łazience w połączeniu z białymi blatami i elementami wyposażenia tworzą elegancki obraz stylowego wnętrza. Szare podłogi i subtelne oświetleni i delikatne dekoracje dopełniają i podkreślają głębię Poetic Black.

 

Informacje o firmie:

 

TECHNISTONE to wiodący europejski producent płyt wykonanych z konglomeratu kwarcowego i kwarcowo-granitowego z ponad 20-letnią historią. Centrala TECHNISTONE znajduje się w Republice Czeskiej – mieście Hradec Kralove, gdzie firma od 23 lat produkuje kamień konglomeratowy we włoskiej technologii Breton. Produkt dostępny jest w postaci płyt o najwyższej jakości, wysokiej higieniczności i licznych walorach estetycznych. TECHNISTONE jest również aktywnym członkiem ASTA Europe (Europejskiego Zrzeszenia Producentów kamienia Konglomeratowego), które kładzie duży nacisk na normy wg których produkowany jest kamień konglomeratowy. Ścisła kontrola jakości surowców, produkcji czy pakowania i wysyłki daje TECHNISTONE pewność, że klient końcowy będzie zadowolony z użytkowania finalnego produktu. Posiadanie Certyfikatu ISO 9001, który jest sprawdzany i kontrolowany przez renomowaną niemiecką firmę TUV daje odbiorcom pewność najwyższej jakości materiału. Wszystkie materiały TECHNISTONE posiadają 10 lat gwarancji.