One Source. Unlimited Solutions.

Pod hasłem “One Source. Unlimited Solutions” Schattdecor zaprezentował szeroki pakiet, obejmujący zarówno różnorodne produkty z zakresu innowacyjnych powierzchni dekoracyjnych, szeroki wachlarz dekorów, imitujących doskonale naturę jak i aktualne trendy wnętrzarskie, wpisujące się we współczesne, nowoczesne wnętrza.

Szeroki pakiet na Euroshop

W szerokiej ofercie targowej  Schattdecor  znalazły się dekory, które już znajdują uznanie na rynku. Prezentując dodatkowo swoje analizy trendowe i oferując doradztwo w zakresie wzorniczym Schattdecor dociera do architektów , projektantów, inwestorów obiektów, którzy poprzez partnerów z branży drzewnej i  płytowej mogą zaopatrzyć się w produkty firmy.

Stoisko targowe o charakterze warsztatowym

Wspólne wypracowanie indywidualnych rozwiązań

Na targach Euroshop Schattdecor demonstrował swoją sieć kontaktów biznesowych, w tym  partnerów od materiałów wspólnych. Celem jest bardzo zindywidualizowane doradztwo, zorientowane na klienta i jego potrzeby oraz pakiet materiałowy, niezbędny do zainicjowania produkcji. Prezentowane przez firmę dekory są bowiem dostępne u partnerów- producentów obrzeży czy folii termicznych. Duże zainteresowanie wywoływała także lekka, stabilna płyta budowlana, produkowana przez lightweight solutions.

Nowoczesne produkty dla nowoczesnych projektów

Ciekawe rozwiązania jak np. zadrukowany cyfrowo, podświetlany od tyłu Overlay, to doskonałe rozwiązanie dla wnętrz sklepowych, barowych czy hotelowych – autentyczny magnes przyciągający wzrok. Schattdecor zaprezentował ten produkt na blacie stołu – jako  nowoczesną alternatywę dla klasycznych blatów.

Wzornictwo  na potrzeby sklepów, realizacji targowych i wnętrz designerskich

Pośród zaprezentowanych wzorów znalazły się zarówno wielkoformatowe zadruki cyfrowe w postaci struktur kamieniopodobnych takie jak  Barcelona  czy Cristallo, jak i reprodukcje struktur drewna jak Dąb Delano, które cieszyły się zainteresowaniem już podczas ubiegłorocznych imprez targowych. Dla wnętrz sklepowych firma proponuje takie powierzchnie dekoracyjne jak Raw Stell czy nowoczesny Loft, imitujący doskonale  optykę betonu.

Inspiracje cyfrowe

Także w zakresie zadruków cyfrowych firma zaproponowała szeroki pakiet inspiracji. Klienci mogą wybierać z bogatej i różnorodnej oferty wzorów, które znajdują zastosowanie w różnych wnętrzach. W zależności od miejsca zastosowania możliwe są też ciekawe łączenia dekorów.