„One Source. Unlimited Solutions.“ Schattdecor poszerza swój pakiet ofertowy o nowe produkty i partnerstwa

Dzięki  współpracy z nowymi partnerami biznesowymi jak producent laminatów lakierowanych Fine Decor oraz partner handlowy Hans Schmid Gronau, Schattdecor poszerza swoją paletę produktów o nowe, przyszłościowe rozwiązania. Fineflex, wytwarzany wspólnie z Fine Decor na terenie Westfalii, to prawdziwa rewolucja materiałowa, realizowana przez lidera branży powierzchni dekoracyjnych. Fineflex to przyjazna dla środowiska powierzchnia, w 80 procentach wytwarzana na bazie PET, pochodzącego z Europy. Produkt zaliczany jest do grupy powierzchni foliowych i jest dostępny w kolorach jednobarwnych, z dekorami z rysunkiem drewna i efektem metalicznym.

W ostatnich latach Schattdecor inwestuje mocno w przyszłość, rozwijając nowe produkty oraz partnerstwa. Wszystko to zgodnie z hasłem „One Source.Unlimited Solutions” i z myślą o klientach. Wspólnie z HSG Schattdecor dostarcza na rynek produkty MFS-Tec oraz MFS-Touch.

Roland Auer, Prezes Grupy Schattdecor: „Jeśli chcemy zmieniać przyszłość i otwierać się na nowe rozwiązania musimy współpracować z nowymi, wizjonerskimi  partnerami. Do tego potrzebna jest odwaga i innowacyjne podejście oraz stabilny fundament finansowy. Dzięki naszej  międzynarodowej grupie zakładów oraz dzięki naszym partnerom możemy oferować klientom z branży płyt drewnopochodnych oraz z branży meblarskiej szeroki wachlarz produktów, składający się z niezbędnych komponentów. Gwarantujemy jakość, różnorodność, bezpieczeństwo dostaw i indywidualne doradztwo. Nasz pakiet poszerzyliśmy  o kolejne, nowe wzory oraz produkty.”

Nowy koncept trendowy FREIRAUM – element pakietu doradczego

„Freiraum tworzy nieograniczoną przestrzeń dla kreatywności i innowacyjności. Zarówno pod względem intelektualnym, jak i artystycznym. Co to oznacza dla nas i dla naszej przyszłości? Nieograniczone niczym możliwości”. Taka jest definicja nowego konceptu trendowego Schattdecor – na 20 targi Interzum w wydaniu Schattdecor.

Odwiedzający stoisko firmy w terminie 9-12 maja 2023, hala 6, stoisko C20/E29 będą mogli przekonać się w jaki sposób zanikają granice między poszczególnymi strefami życia. Formy, kolory, tendencje, jakie obserwujemy we wnętrzach mieszkalnych, biurowych i w miejscach publicznych pochodzą zarówno ze świata analogowego, jak i cyfrowego. Przyszłość nie zna granic.

„Jeśli chcemy tworzyć nowy świat, musimy wyzwolić się ze starych ograniczeń, zacząć myśleć progresywnie, innowacyjnie i współpracować. Wymaga to długoterminowego, wspólnego zaangażowania i wzmocnionego poczucia jedności. Rozwój przyszłości to działanie w sztafecie, a nie indywidualny sprint. Dysponujemy dziś nowymi kreatywnymi i technologicznymi możliwościami” – podkreśla Claudia Küchen.

Scenariusz, który już się realizuje. „W naszej branży nastąpiła już ewolucja w obszarze materiałów. Na wszystkich etapach rozwoju produktu, najbystrzejsze umysły pracują nad nowatorskimi tworzywami, wykorzystując najnowocześniejsze zasoby. Wdrażane nowe generacje produktów są zapowiedzią długofalowych zmian”, przyszłość nie zna granic, kontynuuje Claudia Küchen.

Osoby zainteresowane, zapraszamy, jeszcze przed targami, do zapoznania się z naszymi nowościami w obszarze produktów i trendów na naszych mediach społecznościowych oraz na stronie freiraum.schattdecor.com. Zachęcamy również do zapisów na nasz nowy trendbook.